اخبار عمومی

 

 

 

 

128086
تاریخ انتشار: 1396/03/10 00:26
فرحانی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان بیان کرد: هر زمانی را که هیات عالی نظارت استان و شهرستان برای بازشماری آرای صندوق‌ها در نظر بگیرند، فرمانداری ویژه شهرستان آبادان آمادگی کامل را برای بازشماری آرا دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان با اشاره به درخواست هیات عالی نظارت استان برای بازشماری 30 صندوق رای انتخابات شورا در این شهر، گفت: این فرمانداری آمادگی کامل برای بازشماری آرا را دارد.
ریاض فرحانی اظهار کرد: هیات‌های نظارت شهرستان و استان نظر به بازشماری آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان را دارند.
وی افزود: مطابق ماده 58 قانون شوراها و 74 آیین‌نامه، این فرمانداری تاکنون در انتظار انجام مراحل قانونی برای بازشماری آرا بوده است.
فرحانی با بیان این‌که نامه‌ای از هیات عالی نظارت کشور تحت عنوان بازشماری آرا به این فرمانداری واصل شده است، تاکید کرد: این فرمانداری آمادگی کامل برای بازشماری آرای ماخوذه را دارد.
وی تصریح کرد: هیات عالی نظارت استان در واقع تقاضای بازشماری 30 صندوق را داشت که با توجه به نیاز هیات عالی نظارت استان، این فرمانداری آمادگی کامل برحسب نیاز برای بازشماری کلیه صندوق‌های رای را دارد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان گفت: از امروز این فرمانداری در انتظار برنامه هیات عالی نظارت استان و شهرستان، برای بازشماری آرا است.
فرحانی بیان کرد: هر زمانی را که هیات عالی نظارت استان و شهرستان برای بازشماری آرای صندوق‌ها در نظر بگیرند، فرمانداری ویژه شهرستان آبادان آمادگی کامل را برای بازشماری آرا دارد.
منبع/ایسناکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*