اخبار عمومی

 

 

 

 

180382
تاریخ انتشار: 1396/07/21 20:56
فرمانده انتظامی استان از شناسایی ودستگیری عاملین تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهواز خبر داد

عصر جهان-سردار "حیدر عباس زاده" فرمانده انتظامی استان در گفتگو با پایگاه خبری پلیس گفت:در پی اعلام یک فقره تیراندازی به سمت یک دستگاه ترانس برق جنب حسینیه در یکی از نقاط اهواز در بامداد 21/7/96 توسط سه جوان بلافصله موضوع در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرار گرفت.


وی افزود:سه جوان که سرنشین یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ بودند. با استفاده از سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به سمت ترانس برق جنب حسینه نموده واز محل متواری شدند.
 سردار عباس زاده در ادامه افزود: پلیس بمحض اطلاع از تیراندازی درمحل حاضر،خودرو وافراد تیرانداز را شناسایی و پس ازتعقیب کمتر از یک ساعت هر سه نفرسرنشین به هویت معلوم دستگیر ویک قبضه سلاح کلاش 2 تیغه خشاب بهمراه 2 عدد فشنگ جنگی و8عدد پوکه سلاح کلاش کشف وضبط شد.
وی در ادامه با بیان اینکه: در بررسی صحنه جرم تعداد 16 عدد پوکه متعلق به عاملان تیراندازی در محل حادثه کشف شد.افزود:متهمان در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف وعلت وانگیزه خود را اختلاف قبلی با فردی به هویت (ک . م ) که در جنب حسینیه ساکن بود، عنوان نمودند.
سردار عباس زاده در خاتمه با تشکر از همکاری خوب مردم شهرستان اهواز در اطلاع رسانی به موقع به پلیس.تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم است با مخلین نظم وامنیت به ویژه عاملین تیراندازی ها برخورد قاطع داشته ومحیط را برای مخلین آسایش شهروندان ،نا امن سازد وعاملین هرگونه تیراندازی را تعقیب ودستگیر نماید .کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*