اخبار عمومی

 

 

 

 

191397
تاریخ انتشار: 1396/10/16 22:51
سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان با رد شایعات درخصوص برکناری عبدالله ویسی، گفت: تا این لحظه هیچ صحبتی در خصوص برکناری ویسی و جایگزینی او وجود نداشته است و باشگاه چنین موضوعی را تکذیب می‌کند.

عصرجهان-یعقوب پیری سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در خصوص صحبت‌های مبنی بر برگزاری جلسه تعیین تکلیف عبدالله ویسی برای ادامه کار با استقلال خوزستان، اظهار کرد: اصلا قرار نیست جلسه‌ای در خصوص تعیین و تکلیف آقای ویسی برگزار شود و او همچنان به کارش در تیم ادامه می‌دهد.
وی افزود: تا این لحظه نیز هیچ صحبتی در خصوص برکناری ویسی و این‌که کسی را جایگزین او کنیم، وجود نداشته و تمام صحبت‌ها شایعه است و باشگاه این موضوع را تکذیب می‌کند.


سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که حتی از کاظمی و مظلومی نیز به عنوان گزینه‌های جایگزین ویسی یاد می‌شود نیز گفت: اصلا به این صورت نیست و همان‌طور که گفتم تاکنون صحبتی در خصوص برکناری ویسی نشده است و ما با هیچ مربی صحبتی نداشته‌ایم.
وی در پاسخ به سوال دیگر که به نظر می‌رسد دست ویسی از بازیکن خالی است و چرا باشگاه تاکنون موفق به جذب بازیکن نشده است؟ عنوان کرد: ما پیگیر جذب بازیکن هستیم و مذاکراتی هم داشته‌ایم اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم ولی همچنان مذاکرات‌مان را دنبال می‌کنیم.

م.ایسنا

برچسب ها:
استقلال خوزستان ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*