اخبار عمومی

 

 

 

 

191454
تاریخ انتشار: 1396/10/20 00:34
مدیرکل فرهنگی اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 85 درصد کودکان دانش‌آموزان است.

عصرجهان-حجت‌الاسلام سید علی‌فتح میرمحمدی در نشست ساماندهی کودکان کار که امروز برگزار شد، گفت: کودکان کار در شهر یاسوج خودنمایی می‌کند که باید این افراد ساماندهی شوند.
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: طرح جمع‌آوری و ساماندهی کودکان کار نقاط مثبت دارد که سالم‌سازی محیط زندگی و شهرها، کاهش شیوع آسیب‌های اجتماعی و کمک به رفاه کودکان کار را در پی دارد.
وی با اشاره به جولان اتباع بیگانه در سطح شهر یاسوج گفت: اتباع بیگانه مشکل و چالش بزرگی در شهر یاسوج است و کسی متولی جمع‌آوری این افراد نیست و چون جزء  استان‌هایی هستیم که اقامت اتباع بیگانه ممنوع است لذا متولی برای این بخش مشخص شود.
این مسؤول تصریح کرد: آیین‌نامه ساماندهی کودکان کار توسط هیئت دولت تدوین شده و وظایف دستگاه‌‌ها مشخص شده که انتظار می‌رود وظایف خود را به خوبی مشخص شود.
میرمحمدی بیان کرد: 85 درصد کودکان کار در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد دانش‌آموز هستند که وظیفه آموزش و پرورش آگاه‌سازی خانواده و دانش‌آموزان در خصوص آسیب‌های کودکان کار است.
وی بیان کرد: 285 کودک کار در استان شناسایی شدند که 250 از این کودکان دانش‌‌آموزان هستند/فارسکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*