اخبار عمومی

 

 

 

 

191553
تاریخ انتشار: 1396/10/30 17:05
مدیرکل هواشناسی استان:
از صبح یکشنبه مجدداً توده گرد و خاک جدیدی در کشور عراق شکل می‌گیرد و وارد استان می‌شود که می‌تواند تمام مناطق استان را درگیر پدیده گرد و خاک کند.

عصرجهان-مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود توده جدید گرد و خاک عراقی به آستان در صبح فردا خبر داد  کوروش بهادری  در این خصوص اظهار کرد: گرد و خاک فعلی در استان که ناشی از ورود توده گرد و خاک عراقی در صبح امروز به استان و همچنین آثار وقوع پدیده گردوغبار با منشا محلی در روز گذشته است تا اواخر وقت امروز در استان می‌ماند.


وی ادامه داد: انتظار می‌رود تا ساعت آینده وضعیت هوا بهبود یابد. از صبح فردا مجدداً توده گرد و خاک جدیدی در کشور عراق شکل می‌گیرد و وارد استان می‌شود که می‌تواند تمام مناطق استان را درگیر پدیده گرد و خاک کند.
مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: منشا این توده جدید نیز منشا توده گرد و خاکی است که از کشور عراق وارد استان شد. پدیده گرد و خاک در کل استان از صبح فردا تا بعدازظهر همان روز ادامه دارد و ضعیف‌تر از گرد و غبار دو روز اخیر خواهد بود.
بهادری عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته تاراز با منفی 3 درجه سانتیگراد و امیدیه با 25 درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان است. همچنین در این مدت نوسانات دمایی اهواز بین 13 تا 23 درجه سانتیگراد است/ایسناکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*