اخبار عمومی

 

 

 

 

191869
تاریخ انتشار: 1396/12/10 18:06
آموزش و پرورش در سال جدید در راستای بهبود شرایط تصدی مدیریت مدارس به صورت اینترنتی از متقاضیان ثبت نام می نمایند

عصرجهان- آموزش و پرورش در سال جدید در راستای بهبود شرایط تصدی مدیریت مدارس به صورت اینترنتی از متقاضیان ثبت نام می نمایند

🌀 فرایند انتخاب مدیر برای مدارس
💥 داوطلب باید 4 سال تا بازنشستگی داشته باشد
💥 عظیم محبی مدیرکل متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش و مسئول فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس گفت:ثبت‌نام داوطلبان مدیریت مدارس در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ اسفندماه امکان پذیر است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی entekhab.medu.ir ثبت‌نام نمایند.
💥داوطلبان پس از ثبت‌نام، در آزمونی که تاریخ آن اعلام خواهد شد، دانش آن‌ها درزمینه سند تحول، مدیریت مالی و اداری مدارس، تسلط به قوانین آموزش‌وپرورش و ... سنجیده خواهد شد. منابع این آزمون از طریق سامانه اعلام خواهد شد و اين آزمون ۲۰۰ امتياز دارد.
💥 در مرحله بعد، از افراد مصاحبه خواهد شد و در مصاحبه صلاحیت‌ها و توانایی‌ها موردسنجش و ارزیابی خواهد گرفت.  مصاحبه ۴۰۰ امتیاز دارد و افرادی که حائز بیشترین امتیاز شوند، برای مدارسی که نیاز به مدیر دارد انتخاب خواهند شد.
💥 اگر فردی از اداره کل شرایط داشته و داوطلب شود و امتیازات را کسب نمایند با این طرح منافاتی ندارد اما داوطلبان مدیریت مدارس بايد حداقل ۴ سال به بازنشستگی شان مانده باشد و مدرک لیسانس داشته باشند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*