اخبار عمومی

 

 

 

 

191933
تاریخ انتشار: 1396/12/19 00:12
امام جمعه گچساران گفت: امیدوارم آقایان تهرانی و آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس حواسشان را کمی جمع کنند که در این شهر چه می‌گذرد.

عصرجهان-حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی ظهر امروز در خطبه‌های نماز سیاسی و عبادی شهرستان گچساران با دعوت و توصیه به نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و با تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  اظهار کرد:  این روز را به تمام مادران تبریک می‌گویم.
 وی  در ادامه با اشاره به شخصیت آن بانوی بزرگوار گفت: از دامان آن حضرت بزرگانی تربیت یافتند که برای کافران مشخص شد که پیغمبر ابتر نیست.
 امام جمعه گچساران در خصوص مقام آن حضرت عنوان کرد:  پیامبر اکرم می‌فرماید، وقتی در آن دنیا وارد شویم اولین بانویی که وارد بهشت خواهد شد حضرت فاطمه زهرا (س)خواهد بود.
 وی تصریح کرد: در روز محشر به همه دستور داده می‌شود که سرهایتان را پایین بیاورید که فرزند محمد رسول الله (ص) و همسر علی می‌خواهد وارد شود.
 حجازی افزود: خداوند در آن دنیا به فاطمه زهرا (س) می‌گوید، خواسته تو چیست که او در پاسخ می‌فرماید، تنها خواسته من این است که محبین من را به عذاب جهنم مبتلا  نکنی که خداوند در پاسخ به او می‌گوید، دو هزار سال قبل از پدید آوردن زمین قسم خورده‌ام  محبین زهرای مرضیه را به عذاب جهنم مبتلا نکنم.
 امام جمعه گچساران در خطبه دوم این هفته نماز جمعه با اشاره به مناسبت‌های این هفته اظهار کرد: امروز مصادف است با میلاد بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و  میلاد امام خمینی (ره)  که این روز را خدمت همه شما تبریک عرض می‌نمایم.
 وی ادامه داد:  باید قدر مادرانمان را بدانیم و آگاه باشیم که بهشت زیر پای مادرانی است که فرزندان صالح و سالم تربیت کرده‌اند.
 حجازی با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد:  ایشان فرمودند این منطق می‌گویند بگذارید مردم خودشان برای حجاب تصمیم بگیرند، مگر می‌شود گذاشت هر کس خواست در جامعه شراب فروشی کند.
 وی افزود: حکومت اسلامی  وظیفه‌اش این است که باید مانع حرام و گناه شود و این وظیفه تمام مسوولان دولت اسلامی است که باید در مقابل حرام بیاستند.
 امام جمعه گچساران گفت: برخی‌ها می‌خواهند بنده اروپا شوند نه بنده خدا و آزادی را در این می‌بینند و شاهد بودیم امام راحل هیچ گاه در این موارد در مقابل رژیم پهلوی کوتاه نیامد و محکم ایستادگی کرد.
 حجازی  در ادامه با اشاره به هفته منابع طبیعی اظهار کرد:  امیدواریم مردم هفته منابع طبیعی از این نعمت خدادادی حراست به عمل بیاورند.
 وی  با اشاره به  تشکیل بنیاد شهید گفت: عزت امروز ما مدیون شهدا و خانواده شهدا است و توصیه می‌کنم بنیاد شهید از دایره وظایف خودش  خارج نشود.
 امام جمعه گچساران تاکید کرد: نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود و در آن جریان انقلابی  کوبیده شود.
 حجازی افزود: شاهد هستیم در گچساران و در بنیاد شهید به گونه‌‌ای دیگر و علیه ارزش‌ها سخن می‌گویند.
 وی خطاب به برگزار کنندگان این جلسات عنوان کرد: چه کسی گفته است که شما این جلسات را تشکیل دهید و پاسداری که مجروح و جانباز است هنگامی که اعتراض می‌کند و پس از آن داروغه‌ها آن فرد را کتک می‌زنند اینکه نفس مردم را ببرید که کسی نفس نکشد مگر ما به دوران منصور خان باشتی برگشته‌ایم، خیر این دوران، دوران جمهوری اسلامی است.
 امام جمعه گچساران افزود: دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است چرا که برای انقلاب و نظام مردم خون دادند و شما از جایگاه نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنید.
 وی ادامه داد: شما به چه جرائت جانبازی را کتک می‌زنید دو جلسه بی‌جا گرفته‌اید که توصیه می‌کنیم خودتان را اصلاح کنید چرا که این حکومت ، حکومت اسلامی است.
 حجازی در ادامه با اشاره به جلسه هفته گذشته گچساران  و نام آوردن از نامه کروبی در آن جلسه گفت: نامه ایشان تماما بی‌تربیتی به نظام، رهبری، سپاه پاسداران و جایگاه‌های مهم نظام بود.
 امام جمعه گچساران عنوان کرد: آقایی می‌آید و در جلسه می‌گوید، آقای کروبی نامه نوشته‌اند که اولا باید گفت  چه ضرورتی دارد که این نامه را بیان کرده‌اند و ثانیا می‌گویند این نامه را  از درون حصرش نوشته است و بعد می‌‌گوید، به خوب و بدش کاری ندارم که باید گفت چرا کاری ندارید.
 وی افزود: می‌گویند آقای کروبی به رهبری نامه نوشته که اشتباهاتتان را اعتراف کنید و می‌گوید که خوب بود آقای کروبی هم به اشتباهاتش اعتراف کند و ما هم  بر اشتباهاتمان اعتراف کنیم و آقا هم به اشتباهاتش اعتراف کند.
 حجازی عوان کرد: اینها به دنبال این هستند که بگویند مردم این شهر حامیان فتنه گران هستند.
 امام جمعه گچساران اذعان کرد:  آقایان در سال 88 پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و تا امروز یک بار عذرخواهی نکرده‌اند و آن وقت با کمال تاسف در شهر ما نماینده شهرمان به نامه آقای کروبی استناد می‌کند که باید گفت، آقایان اشتباه گرفته‌اید.
 حجازی تصریح کرد: اینکه که شما دهان همه ادارات را بسته‌اید که کسی نمی‌تواند نفس بکشد با این موضوع فرق می‌کند چرا که انسان تا به حدی تحمل و صبر دارد.
وی با بیان اینکه شاید فردا بگوید منظور من اعتراف کردن کروبی بوده است، خاطرنشان کرد: به نیروی‌های ارزشی، سپاه، نیروی انتظامی، بازار، روحانیون و مردم گچساران  اعلام می‌کنیم خطر تا اعتقاد، نظام و ولایت رسیده است.
 حجازی گفت: برخی می‌گویند سرکیسه دست ایشان است که این جا به آقایانی که در تهران و استان نشسته‌اند می‌گویم ، آقایان بررسی کنید و پیگیر این موضوع باشید.
 امم جمعه گچساران خطاب به روحانیون ادامه داد: روحانیون این شهر داد بزنید و سپاه و نیروی انتظامی   در مقابل این حرکت بیاستید.
 حجازی افزود: امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند و  پایش را  در کفشی که نباید بکند، نگذارد.
 وی ادامه داد:چرا این نامه را مطرح و معنا می‌کنید آیا شما می‌خواهید مبلغ آنها باشید و این بی‌احترامی به خانواده شهدا، ایثارگران و مقام معظم رهبری است.
 حجازی عنوان کرد: هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید و مردم را به مسخره در می‌آورید.
 وی خاطرنشان کرد: امیدوارم آقایان تهرانی و آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس حواسشان را کمی جمع کنند که در این شهر چه می‌گذرد/فارسکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*