اخبار عمومی

 

 

 

 

202215
تاریخ انتشار: 1397/01/25 11:30
یادداشت دریافتی/
این راهی که مشاوران شما به شما پیشنهاد داده‌اند، جز ساختن چهره سیاسی دمدمی مزاج چیزی عاید شما و کهگیلویه نمی‌کند اینکه یک نماینده مجلس اینگونه جایگاه خودش را در حد یک لیدرِ جلسه خراب کن و همایش به هم زن تنزل دهد جز چهره‌ای سیاسی که هیچکس جدی‌اش نمی‌گیرد، نه سودی برای شما دارد و نه برای کهگیلویه بزرگ.

عصرجهان-
عدل هاشمی پور، نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی که این روزها از دست استاندار کهگیلویه و بویراحمد به علت عدم استفاده از لیدرهایش در پست‌های استانی بشدت گلایه مند است به هیچ همایش و نمایشی رحم نمی‌کند و آنها را به هم می‌زند.
آخرین موردش همین همایش بزرگ ایل بهمئی که با هزاران دردسر و در این کمبود اعتبار از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه در آستانه عید مبعث و در اوان سال جدید برگزار شد و باز هم عدل هاشمی پور که به علت به کار گرفته نشدن کسانی که در ستادش طی کشیدند و جارو زدند، عصبانی بود و عصبانیتش را خرج بر هم زدن همایشی کرد که با هزاران امید برای اولین بار در منطقه محروم دیشموک برگزار شده بود.
آقای هاشمی اما در سخنرانی اخیرش که به انواع اتهامات سخفیف به استاندار آن را آراسته بود بازهم بر به کار گرفته نشدن لیدرهایی که قول مدیرکلی به آنها داده است و نتوانسته آن را محقق کند تاکید کرد و براساس مشاوره‌های غلط مشاورانی که دل در گرو پست و مقام داشته‌اند و گیرشان نیامده، سر بحث را عوض کرد و طنز سال را گفت که نیروهای اصلاح طلب و معتدل لیدرش بوده‌اند و او از استاندار خواسته است که این نیروها را به کار گیرد.
هاشمی پور در این جملات، حرف دلش را پس از ماهها پنهان شدن پشت مردم زد و نشان داد که تمام این داد و قال‌هایش برای به کار گرفته شدن کسانی است که در ایام انتخابات به آنها قول مدیرکلی داده و حالا نتوانسته است محققش کند. در بخش دیگری از حرف‌های هاشمی پور اما بوی انتخابات می‌آید، نماینده کهگیلویه بزرگ می‌خواهد بین جریان بزرگ و ریشه دار اصلاحات در کهگیلویه نفاق بیاندازد وگرنه هاشمی پور کجا و اصلاحات کجا؟
این طنز بزرگی است که نیروهای اصلاح طلب واقعی، آویزان آقای هاشمی باشند برای پست و مقام؛ که آقای هاشمی پور نه تنها هیچگاه خود را اصلاح طلب نخواند بلکه خودش به شعار «تعامل با دولت» که همیشه در نشست‌های خصوصی و عمومی در انتخابات مجلس سر می‌داد نیز پشت کرد و خودش را براساس مشاوره همان مشاورانی که امروز می‌خواهند کهگیلویه بزرگ را نابود کنند، فدای ستاد رئیسی کرد. اصلاحات هیچگاه پشت آقای هاشمی پور نبوده و نیست که عدل هاشمی را همه یک اصولگرای تندرو و نه حتی کندرو و معتدل می‌دانند اما اینکه عده‌ای از لیدرهای ایشان اکنون برای به تن کردن قبای بی ارزش مدیریت و ریاست، تفکر سیاسی‌شان را لاپوشانی می‌کنند و دست به دامان اصلاحات می‌شوند، بحث دیگری است.
آقای هاشمی پور! این راهی که مشاوران شما به شما پیشنهاد داده‌اند، جز ساختن چهره سیاسی دمدمی مزاج چیزی عاید شما و کهگیلویه نمی‌کند اینکه یک نماینده مجلس اینگونه جایگاه خودش را در حد یک لیدرِ جلسه خراب کن و همایش به هم زن تنزل دهد جز چهره‌ای سیاسی که هیچکس جدی‌اش نمی‌گیرد، نه سودی برای شما دارد و نه برای کهگیلویه بزرگ.
کامیار آزادمنش

مطلبی که خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*