اخبار عمومی

 

 

 

 

202218
تاریخ انتشار: 1397/01/25 13:40
آقای خادمی هر مدیری که استعفا میدهد یعنی توان و یا انگیزه مدیریت در شرایط فعلی را ندارد، لطفا مانع جابجایی آنان نشوید.

به گزارش رحیم آورچه خبرنگار پایگاه خبری عصر جهان یکی از اساسی ترین شعارهای خادمی نماینده ایذه و باغملک در خانه ملت در ایام تبلیغات انتخاباتی استفاده از جوانان شایسته بومی در سکان های مختلف اداری و حمایت از انان بود ولی متاسفانه در برخی از ادارات از نیروهای غیربومی تحت فشار اطرافیان خود استفاده میکند که عملکرد موفقی هم ندارند و صدای اعتراض مردم نسبت به عملکرد ضعیفشان که در برخی موارد که به فریاد هم شبیه است به گوش می رسد.
چند وقتی است که در فضای مجازی حرف از استعفا چندین ماهه مدیر شبکه بهداشت و درمان و مدیر میراث فرهنگی و گردشگری ایذه در میان است و این استعفا نشان دهنده این است که این مدیران دیگر توان و یا انگیزه مدیریت این ادارات را در این شرایط ندارند! اما متاسفانه شنیده ها حاکی از آن است که عده ای از اطرافیان نماینده بنا به دلایلی خاص و شخصی دوست ندارند این مدیران جابجا شوند و مدیری دیگری بکارگیری شود.
پ . ن: آقای خادمی از هرکسی پرسیدیم گفتند: پذیرش استعفای این مدیران با موافقت شما امکان پذیر است، لطفا بخاطر مردم اینکار را بکنید چون این مدیران مستعفی دِلشان برای شهر من و شما نمی سوزد.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*