اخبار عمومی

 

 

 

 

 

202314   1245
تاریخ انتشار: 1397/02/01 15:41
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده به مناسبت هفته سلامت در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان لنده سخنرانی کرد

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان،مهندس امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده، پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته سلامت و در رابطه با شعار و اهداف این هفته سخنرانی کرد و به تشریح و گزارش عملکرد یکساله شبکه بهداشت و درمان لنده پرداخت.

وی با بیان  اینکه هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت با شعار "سلامتی برای همه" است، افزود: سازمان بهداشت جهانی با برآیندی از معضلات بهداشتی همه کشورها شعاری را به عنوان هفته سلامت در نظر می گیرد که شعار "سلامتی برای همه" را برای امسال در نظر گرفته اند.

 وی در رابطه با تغییر الگوی بیماریها از واگیر به غیرواگیر از جمله دیابت، بیماریهای قلبی و عروقی، سرطان ها و... که ناشی از صنعتی شدن جوامع و زندگی شهرنشینی است، گفت: همین موضوع باعث شد تا شاهد مرگ های زودرس بین 30 تا 70 باشیم که همه افراد بالای 30 سال میتوانند با مراجعه به پایگاههای سلامت و مراکز بهداشتی از وضعیت سلامتی خود مطلع شوند.

خانی در ادامه به تشریح عملکرد شبکه بهداشت و درمان لنده در سال گذشته پرداخت و تصریح کرد: در چند سال اخیر خدمات ویژه ای در حوزه بهداشت و درمان انجام شد که در کاهش هزینه ها و رفاه حال مردم بسیار مفید بوده و شهرستان لنده هم از این خدمات بی بهره نبوده است.

به گزارش عصرجهان تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان لنده نسبت به خطرسنجی و سنجش سلامت نمازگزاران در محل خطبه های نماز جمعه خدمت رسانی کردند.

ارسال کننده خبر/مجتبی محمدی

برچسب ها:
لنده ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*