اخبار عمومی

 

 

 

 

202695
تاریخ انتشار: 1397/02/19 23:41
به همت حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک برای اولین بار بعد از انقلاب یادواره شهیدان عنبری، پرواز و دارایی در روستای "مورخانی" دیشموک باشکوه برگزار شد.

عصرجهان-یادواره شهیدان عنبری، پرواز و دارایی در روستای «مورخانی» دیشموک باشکوه برگزار شد.

به همت حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک برای اولین بار بعد از انقلاب یادواره شهیدان عنبری، پرواز و دارایی در روستای «مورخانی» دیشموک باشکوه برگزار شد.

این مراسم که با گذشت قریب ۴۰ سال از انقلاب برای اولین بار در این روستای دوره افتاده برگزار شد، خرسندی خانواده های معظم شهدا و مردم را به دنبال داشته است.

همه امده اند!!

از کودک گرفته تا پیر عصا به دست در این بارش باران امده اند، تا نشان دهند قدردان خون شهدا بوده و هستند.

اهالی روستا باوجود بارش شدید باران در این یادواره شرکت باشکوه داشته و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته اند.

جوانان بسیجی با اتکا بر آتش به اختیار رهبری با دست خالی این بار هم دست به برگزاری برنامه ی فرهنگی و مذهبی در یکی از نقاط دور افتاده دیشموک کردند.

در این مراسم ستوان دوم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک ضمن خیرمقدم، هدف از برگزاری این یادواره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان کرده است.

حجت الاسلام شیخ علی اکبر رواند امام جمعه دیشموک هم ضمن خیرمقدم، یکی از سیره عملی شهدا در برابر کفار را ایستادگی عنوان و خاطرنشان کرد: شهدا با همه وجود جان خود را نثار تا دشمن را شکست دهند.

حجت الاسلام راوند تصریح کرد: اگر الان در برجام به مشکل روبرو شدیم، جدایی از سیره عملی شهدا صورت گرفته است.

امام جمعه دیشموک با اشاره به روحیه خوب استکبارستیزی شهدا، افزود: در برابر کفار بایستیم تا پیروز شویم .

حجت الاسلام موسوی نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهگیلویه در این یادواره باشکوه، به سخنرانی پرداخته است.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*