اخبار عمومی

 

 

 

 

212708
تاریخ انتشار: 1397/02/21 00:00
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاکنون هیچ اثری از 6 مسافر این سانحه ثبت نشده است، عنوان کرد: پیکر 39 نفر دیگر از جانباختگان این حادثه به دلیل کامل نبودن شرایط تحویل به خانواده‌ها را ندارند

عصرجهان-مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از توقف عملیات جست‌وجو پیکر جانباختگان در دنا به دلیل بارش باران و برف خبر داد و گفت: پیکر ۳۹ نفر از جانباختگان ATR به دلیل کامل نبودن شرایط تحویل را ندارند.
امان الله جهانبین اظهار داشت: از روز اول سقوط هواپیما تاکنون بیش از 212 بافت انسانی مجزا مربوط به 60 نفر از جانباختگان پیدا شده که بعد از انجام آزمایشات و نمونه برداری‌های لازم 21 جسد تحویل خانواده‌ها شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ اثری از 6 مسافر این سانحه ثبت نشده است، عنوان کرد: پیکر 39 نفر دیگر از جانباختگان این حادثه به دلیل کامل نبودن شرایط تحویل به خانواده‌ها را ندارند.
جهانبین از توقف عملیات جست‌وجو و انتقال پیکر جانباختگان در ارتفاعات دنا به دلیل بارش برف و باران خبر داد و افزود:  به دلیل شرایط بد جوی و سخت گذر بودن منطقه محل سقوط هواپیمای آسمان امکان ادامه جست‌وجوها تا زمان مساعد شدن وضعیت آب و هوایی وجود ندارد.
 29 بهمن ماه سال96 پرواز 3704 تهران_یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان در ارتفاعات قله نغل پازن پیر دنا سقوط کرد که در این سانحه 65 نفر جان خود را از دست دادند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*