اخبار عمومی

 

 

 

 

213126
تاریخ انتشار: 1397/03/18 22:08
در خطبه های نماز جمعه باشت عنوان شد؛
حجت الاسلام عبودی: من میدانم مشکل اقایان چیست ولی اکنون بیان نمیکنم.مدیران کل در استان باید از لیدرهای سیاسی خود اجازه بگیرند و کار انجام دهند،به خدا بارها جلوی مردم را گرفته ام که تجمع نکنند،مسئولان نگذارند موضوع به جایی برسد که کاری که نباید صورت بگیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان از باشت ؛ خطبه های نماز جمعه این هفته باشت با حضور حضرت آیت الله ملک حسینی و به امامت حجت الاسلام عبودی در مسجد النبی باشت برگزار شد
خطیب نماز جمعه با اشاره به روز جهانی قدس اظهار کرد: از حضور همه مردم شهرستان تشکر میکنیم،سال به سال این راهپیمایی باشکوه تر و پررنگ تر از سال قبل برگزار می شود،این میراث و یادگار امام خمینی(ره) به جهان ارسال شده است.
حجت الاسلام عبودی افزود: حساب یهود به عنوان پیروان حضرت موسی(ع) با رژیم سهیونیسم جداست،هر حرکتی که برای خداوند است نیت خالص را خداوند پاسخگو است.
حجت الاسلام عبودی عنوان کرد: عده ها تلاش میکنند فلسطین از یاد ملت ها فراموش شود ولی ملت با بصیرت و آگاه ما با لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب  مردم ما لبیک گفتن و در سراسر کشور با زبان روزه در هوای گرم به خیابان ها آمدند.اندیشه امام ،جدایی یهود از صهیونیسم است،اتحاد مسلمین جهان علیه رژیم کودک کش اسرائیل،با صراحت و بی شرمی از این رژیم حمایت میکنند.
خطیب جمعه باشت عنوان کرد: نامگذاری این روز تفکر قرانی امام خمینی(ره) بوده و فرمودند؛ مردم مجاز هستند که وجوهات شرعیه را صرف نابودی رژیم صهیونیسم کنند،
وی به دستور صریح مقام معظم رهبری به دولت جهت اماده بودن مراکز هسته ای اشاره و تصریح کرد: انرژی اتمی و هسته ای ما دوباره شروع به فعالیت کنند.از پیکر بی جان برجان دیگر نمیتوانند به مردم ما فشار بیاورند.تنها راه نجات از این فشارها مقابله است.
خطیب جمعه باشت در ادامه به شهادت آیت الله سعیدی اشاره و گفت: کسی که از سال ۴۱به همراه امام اغاز کرد و فرمود؛ اگر من را بکشید و خونم را به زمین بریزید در هر قطره خونم نام امام خمینی(ره) را خواهید دید.که این جمله عمق وفاداری ایت شهید را به امام نشان می دهد.
 حجت الاسلام عبودی ضمن تشکر از مدیرکل صداو سیمای استان گفت: برنامه های قرانی و برنامه های ماه مبارک رمضان را خیلی خوب پوشش دادند.همچنین برنامه پخش زنده در شب۲۳ماه رمضان نیز به خوبی در شهرستان باشت پخش شد.
عبودی  به مشکل حاد شهرستان یعنی کم آبی اشاره و گفت: خیلی از مردم تماس گرفتند و ابراز نگرانی کردند که آب اشامیدنی انها قطع می شود،ما همه پیگیر این موضوع هستیم،چاهی که ۲سال پیش حفر کردند برای آب اشامیدنی در شهرستان باشت خشک شده است و شهر با قطعی آب مواجه شده اند.
امام جمعه باشت  افزود: آیت الله ملک حسینی با تماس با مسئولین استان  پیگیر مشکل اب شهرستان شدند.
امام جمعه باشت  به منحل شدن یک ساله امور صنف شهرستان اشاره و با انتقاد گفت:  یک سال است که این اداره منحل شده و بارها از فرماندار پیگیر شدیم ، مدیرکل صنف می گویند مجوزها به حد نصاب نرسدیده است که طبق امار مجوز ها بیش از حد لازم هم هستند.
وی افزود: مدیرکل گفت؛ در اردیبهشت انتخابات امور صنف  را برگزار میکنیم، بازاریان می خواستند تجمع کنند، ما جلوی انها را گرفتیم، آنها هم از این وضع نگران هستند ،بازاریان تمکین کردند و منتظر ماندند.
حجت الاسلام عبودی با انتقاد شدید از جناح های سیاسی تصریح کرد: اقایان پاسخی به مردم نمیدهند و ماه ها از سخنشان گذشته است.
وی خطاب به آیت الله ملک حسینی گفت: بیش از ۸ ماه پیگیر این موضوع هستم و همه مشکلات هم حل شده بود ولی باز انتخابات را برگزار نکردند،من میدانم مشکل اقایان چیست ولی اکنون بیان نمیکنم.مدیران کل در استان باید از لیدرهای سیاسی خود اجازه بگیرند و کار انجام دهند،به خدا بارها جلوی مردم را گرفته ام که تجمع نکنند،مسئولان نگذارند موضوع به جایی برسد که کاری که نباید صورت بگیرد.
خبرنگار/فتح الله پوران پورکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*