اخبار عمومی

 

 

 

 

213416
تاریخ انتشار: 1397/04/07 02:16
نکته مهم اینجاست که استقلال هنوز مهمترین کارهای نقل و انتقالات این فصل یعنی حفظ ابراهیمی ، مامه تیام و حسینی را انجام نداده است.

به گزارش تابناک، این روزها اخباری مبنی بر جدایی احتمالی سیدرضا افتخاری از مدیرعاملی باشگاه استقلال منتشر شده و ایسنا نوشته که از مهرداد خلیلیان، مدیرعامل پیشین سپاهان به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشینی او نام برده‌ می‌شود. این در حالی است که پیش از این نیز نام ملکی به عنوان مدیرعامل بعدی آبی‌های پایتخت به گوش می‌خورد.
این اخبار در حالی منتشر شده است که استقلال در دوران حضور افتخاری، موفقیت‌هایی نظیر نایب قهرمانی لیگ، قهرمانی جام حذفی، جذب و تمدید قرارداد شفر و حضور در جمع ۸ تیم برتر آسیا کسب کرده است و به نظر می‌رسد دلیل این تغییر  به مسایل مالی برگردد که هنوز عمومی نشده است. با این حال، باید دید آیا خبر تغییر مدیریت باشگاه استقلال حقیقت دارد یا خیر و اگر صحیح است، این تغییر چه دلیل یا دلایلی دارد؟ بدون تردید، هواداران استقلال منتظر شنیدن پاسخ این دو پرسش هستند.
نکته جالب اینجاست که استقلال هنوز مهمترین کارهای نقل و انتقالات این فصل یعنی حفظ ابراهیمی ، مامه تیام و حسینی را انجام نداده است.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*