اخبار عمومی

 

 

 

 

213653
تاریخ انتشار: 1397/04/21 18:53
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از کشته شدن یک نفر بر اثر درگیری تعدادی از افراد یک روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصرجهان به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد عبادی‌نژاد گفت: مأموران انتظامی شهرستان کازرون برای اجرای حکم قضائی مبنی بر جمع آوری پمپ‌های غیر مجاز آب، به یکی از روستاهای مربوطه در حوزه پاسگاه انتظامی "کمارج" اعزام شدند اما حین اجرای حکم تعدادی از افراد روستا با ماموران درگیر می‌شوند .

وی ادامه داد: تعدادی از افراد روستای یاد شده نسبت به اجرای حکم معترض شده و ضمن تمرد و تعدی نسبت به مأموران، اقدام به سنگ اندازی به سمت آنان و ایجاد درگیری کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون افزود: در این خصوص مأموران انتظامی پس از اخطارهای فراوان مبنی بر متفرق شدن جمعیت، اقدام به تیر اندازی هوایی با سلاح ساچمه زنی کردند که در این میان یک نفر از معترضان از ناحیه گردن مجروح و به بیمارستان منتقل شد اما متاسفانه در بیمارستان فوت کرد.

عبادی نژاد با بیان اینکه در این درگیری تعدادی از مأموران انتظامی نیز از ناحیه دست و چشم به دلیل سنگ اندازی افراد مجروح شدند، افزود: نیروی انتظامی مجری قانون است و بر اساس وظایف ذاتی خود در راستای اجرای حکم قضائی در مواجهه با مخلان نظم و امنیت عمل می‌کند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*