اخبار عمومی

 

 

 

 

213678
تاریخ انتشار: 1397/04/22 11:14
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: یک دستگاه خودرو ۲۰۶ شب گذشته در خلال کارناوال عروسی، واژگون شد و در پی آن دو نفر جان باخته و دو نفر مصدوم شدند.

عصرجهان-شهیار میرخشتی رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان صبح امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در دو حادثه ترافیکی شب گذشته در خوزستان ۲ نفر جان خود را از دست داده و ۸ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: در حادثه نخست یک دستگاه خودرو ۲۰۶ در خلال کارناوال عروسی، واژگون شد و در پی آن دو نفر جان باخته و دو نفر مصدوم شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان بیان کرد: این حادثه در ساعت ۲۱ شب گذشته و در محور اهواز - خرمشهر رخ داده است.

وی گفت: در حادثه دیگری بر اثر برخورد دو خودرو پژو ۴۰۵ و سمند در کول فرح ایذه ، ۶ نفر مصدوم شدند.

میر خشتی افزود: این حادثه در ساعت ۲۲ شب گذشته رخ داد و مصدومان توسط تکنسین‌های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به حادثه دیگری در ورودی اهواز از سمت آبادان، بیان کرد: در این حادثه که در ساعت ۹ و ۱۶ دقیقه صبح امروز رخ داد، یک خودرو تیبا واژگون شد و یک فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، پلیس راهنمایی و رانندگی توصیه می‌کند که رانندگان نسبت به علائم خستگی آگاه باشند و در صورت احساس خستگی، کنار بکشند یا به دیگران اجازه رانندگی بدهند، یا به مدت هر چند کوتاه استراحت کنند.

همچنین رعایت فاصله ایمنی با اتومبیل جلویی از مهم‌ترین نکات برای جلوگیری از وقوع حوادث است. رانندگان نباید با فاصله کم و خطرناک دنبال ماشین دیگر حرکت کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*