اخبار عمومی

 

 

 

 

214084
تاریخ انتشار: 1397/05/17 13:18
مجتبی محمدی مشاور فرماندار لنده در امور جوانان: بی شک نقش فعالان عرصه اطلاع رسانی در انتشار به موقع، صحیح و دقیق اخبار، ستودنی است و این نقش در شرایطی که شاهد توسعه رسانه های اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه هستیم در پیشگیری از شایعات و انتشار اخبار نادرست بیشتر از پیش نمایان شده است.

عصرجهان- مشاور فرماندار لنده در امور جوانان در پیامی، فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران ، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
در پیام مجتبی محمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شجاع و متعهد آمده است: روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاشها و زحمات خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه قلم در انعکاس مطلوب رویدادها و اخبار جامعه قدردانی نمایم.
بی شک نقش فعالان عرصه اطلاع رسانی در انتشار به موقع، صحیح و دقیق اخبار، ستودنی است و این نقش در شرایطی که شاهد توسعه رسانه های اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه هستیم در پیشگیری از شایعات و انتشار اخبار نادرست بیشتر از پیش نمایان شده است.
محمدی در ادامه تاکید کرده است: ضمن قدردانی ویژه از خبرنگاران تلاشگری که با همراهی خود، یار و یاور جوانان در عرصه گوناگون  بوده اند، امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد ایفای نقش موثرتر جوانان لنده ایی در عرصه فرهنگی،ورزشی، اجتماعی،سیاسی باشیم. توفیق و سلامتی تمامی عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.
مجتبی محمدی
مشاور فرماندار لنده در امور جوانانکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*