اخبار عمومی

 

 

 

 

 

234711
تاریخ انتشار: 1397/06/26 01:45
مدیرکل محیط زیست خوزستان:
مدیرکل محیط زیست خوزستان گفت: تصاویر ماهواره‌ای روز گذشته نشان می‌دهد آتش‌سوزی همچنان در چند نقطه بخش عراقی هور وجود دارد و تنها دود، در محیط هور العظیم مهار شده است.

عصرجهان-محمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل محیط زیست خوزستان در رابطه با مهار آتش‌سوزی در هورالعظیم اظهار کرد: اکنون به دلیل بالا رفتن رطوبت و شرجی تا سطح 80 تا 90 درصد، از شدت آتش‌سوزی کاسته شد و تنها دود، در محیط هور العظیم مهارشده است.
وی با تأکید بر اینکه تصاویر ماهواره‌ای روز گذشته نشان می‌دهد آتش‌سوزی همچنان در چند نقطه بخش عراقی هور وجود دارد، افزود: شرجی و رطوبت شدت آتش‌سوزی و سرعت انتشار دود را کاهش داده است.
مدیرکل محیط‌زیست خوزستان بابیان اینکه رطوبت سبب شده است دود در محیط اطراف حبس شود و مانند گذشته 80 کیلومتر را برای ورود به شهرها طی نکند، گفت: دو روز گذشته به دلیل اینکه جهت باد به سمت عراق بود، دود را کامل تا مرکز کشور عراق رسانده بود
لاهیجان زاده بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به کاهش دما و احتمال بارش باران در آبان ماه حتی بخش‌هایی که آتش‌سوزی نیزارهای آن را از بین برده بود دوباره رشد کند(فارس)کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*