اخبار عمومی

 

 

 

 

 

244777   804
تاریخ انتشار: 1397/07/01 14:59
حجت الاسلام عبودی: مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی مقاومت و ایستادگی وصف ناپذیری را از خود به جهانیان نشان دادند در آغاز هفته دفاع مقدس مورد حمله تروریستی استکبار جهانی و کشورهای مرتجع قرار گرفتند. مردم غیور اهواز در دوران هشت ساله دفاع مقدس و پس از آن در راه آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کرده اند و خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر جهان، حجت الاسلام  عبدالرحیم عبودی سرپرست حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویر احمد و امام جمعه شهرستان باشت شهادت تعدادی از هموطنانمان را در حادثه تروریستی اهواز به نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، استاندار، نیروهای مسلح و مردم شریف خوزستان تسلیت گفت.
در پیام تسلیت حجت الاسلام عبودی آمده است:
بسمه رب الشهداء والصدیقین
وقوع حادثه تلخ و تاثربرانگیز تروریستی در مراسم رژه‌های نیروهای مسلح در اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان گردید، موجب اندوه و تاثر همگان شد.
جنایتکاران و عوامل تروریستی امروز مردمی که در عزای شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) سوگوار بودند را به خاک و خون کشیدند. مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی مقاومت و ایستادگی وصف ناپذیری را از خود به جهانیان نشان دادند در آغاز هفته دفاع مقدس مورد حمله تروریستی استکبار جهانی و کشورهای مرتجع قرار گرفتند.
مردم غیور اهواز در دوران هشت ساله دفاع مقدس و پس از آن در راه آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کرده اند و خواهند کرد. دشمنان و استکبار جهانی که چشم دیدن تجلی اقتدار و قدرت نیروهای مسلح در رژه فرزندان غیور ایران اسلامی را ندارند با اقدامات کور خود حمله تروریستی را رقم زدند؛ اما بدانند ملت ایران و مردم غیرتمند خوزستان در برابر تکفیری ها و عوامل تروریستی سر خم نمی کنند.
ضمن محکومیت این جنایت وحشیانه، عرض تسلیت به ساحت مقدس امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم غیور و مقاوم خوزستان و تبریک و تسلیت به خانواده های شهدا، شفای عاجل مجروحان این حادثه را از درگاه احدیت مسئلت داشته و خواستار شناسایی عاملان حمله تروریستی و برخورد قاطع و دقیق با دنباله های تروریست ها هستیم.
عبدالرحیم عبودی
سرپرست حوزه های علمیه استان کهگیلویه وبویر احمد و امام جمعه شهرستان باشت


پیوست 


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*