اخبار عمومی

 

 

 

 

 

244816   555
تاریخ انتشار: 1397/07/03 01:15
مسئولیت عملی و عملیاتی برگزاری هرگونه همایشی باید مشخصا در اختیار دستگاه خاص و پاسخگو باشد متاسفانه در این حوزه ما ضعف داریم و از همین خلا است که این مسائل پیش می آید.

حشمت الله فلاحت پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حادثه تروریستی در اهواز گفت: ضعف‌های امنیتی وجود داشته است که تروریست ها توانستند دست به چنین اقدامی بزنند.

ماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار عصر ایران ادامه داد:  نباید به هیچ وجه چند نفر مسلح  در هشت یا ده متری جایگاه حضور پیدا می‌کردند و عده ای بیگناه را به رگبار می‌بستند.
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: در حادثه تروریستی اهواز، ضعف‌های امنیتی وجود داشته است
 این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: ایران کشوری است که همایش‌هایش مردمی است و در پادگان برگزار نمی شود. در دفاع مقدس نیروهای مردمی با نیروهای نظامی پیروز شدند و به همین دلیل مانور آن در خیابان و با حضور مردم برگزار می شود، بنابراین باید تشریفات و پروتکل خاصی در حوزه امنیت برای برگزاری اینگونه مراسم داشته باشیم.
فلاحت پیشه بیان کرد: پشت جایگاه برگزاری مراسم  پادگان بعد خیابان و بعد پارکی است که از داخل همین پارک حمله صورت گرفته است که مورد تفتیش و بازبینی لازم قرار نگرفته است و این موضوعی است که باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: مسئولیت عملی و عملیاتی برگزاری هرگونه همایشی باید مشخصا در اختیار دستگاه خاص و پاسخگو باشد متاسفانه در این حوزه ما ضعف داریم و از همین خلا است که این مسائل پیش می آید.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*