اخبار عمومی

 

 

 

 

 

245001
تاریخ انتشار: 1397/07/17 23:22
رئیس دستگاه قضا خطاب به مدیر کل جدید راه و شهرسازی:
حجت الاسلام مزارعی خطاب به مدیر کل جدید راه و شهرسازی: شما در بحث مناقصات و ارتباط با پیمانکار باید کاملا بر افراد زیر مجموعه خود نظارت داشته باشید . در سپردن پیمان ها باید دقت کنید و به گونه ای نباشد که فردا از زیر مجموعه شما کسی اقدام به تخلفی بنماید و لازم باشد که شما جلوی میز دادگاه حاضر شوید چرا که هر تخلفی در دستگاه شما را باید خود شما به عنوان مدیر مجموعه پاسخ دهید.

به گزارش پایگاه خبری عصر جهان، پس از کنار رفتن علیمردانی و حضور نژاد صفوی برخی هشدارها از همان ابتدا از طریق برخی افراد و رسانه ها به وی داده شد اما امروز و در نشست شورای حفاظت از حقوق بیت المال در اراضی ملی رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان از همین ابتدا و در اولین حضور نژاد صفوی در دستگاه قضایی اتمام حجتی اساسی با وی نموده و خواستار توجه ویژه به حوزه مدیریت و زیر مجموعه در زمینه سالم سازی شدند.


در ابتدا دادستان مرکز استان خطاب به نژاد صفوی گفت : در خصوص حوزه حریم راه ها و تخلفاتی که برخی افراد انجام می دهند ، آنچه که تاکنون دیده ایم تبعیض بوده است . به گونه ای که در منطقه ای به یکی مجوز ساخت و ساز و یا ایجاد محل کسب داده شده است اما به فرد دیگری نه! که این عین تبعیض و بی عدالتی است.
مهرداد کرمی افزود: بازرسان ما هفته ای دو روز با مجموعه همکاران شما مربوط به حوزه حریم راه ها و دیگر موضوعات مرتبط به گشت زنی می پردازند اما اگر قرار باشد جلوی تبعیض ها گرفته نشود ما از این به بعد همکاری نخواهیم کرد .
در ادامه این تذکرات ، رئیس دستگاه قضات خطاب به نژاد صفوی گفت : من هم انتصاب شما را به مدیر کلی راه و شهرسازی تبریک می گویم اما لازم است از همین ابتدا نکاتی را برای شما روشن کنم که بعدا هیچ بهانه ای نباشد.


حجت الاسلام مزارعی افزود : در موضوع تجاوز به حریم راه ها اینکه همکاران شما بخواهند از عده ای گذشت کنند و عده ای نه صحیح و قابل پذیرش نیست. برخی توجیهات مانند اینکه فلانی از فلان طایفه است و فعلا از کنارش بگذریم تا بعدا!
رئیس دستگاه قضایی استان گفت : متاسفانه مجموعه شما ابتدا از کنار تخلفات حریم راه ها به راحتی می گذرند و آن را به بعد موکول می کنند اما بعد از اینکه خود از کنار تخلف گذشتید و ابه نوعی اجازه تجاوز را دادید ، از ما می خواهید که ورود کنیم! که این اشتباه است و شما باید از همان جلوی تخلف را بگیرید.
قاضی القضات خطاب به نژاد صفوی گفت : شما پولدارترین دستگاه دولتی هستید و وضع اعتبارات دستگاه تان خوب است و هم ما می دانیم و هم خود شما می دانید که دستگاه شما چقدر حساس است .
حجت الاسلام مزارعی افزود : شما در بحث مناقصات و ارتباط با پیمانکار باید کاملا بر افراد زیر مجموعه خود نظارت داشته باشید . در سپردن پیمان ها باید دقت کنید و به گونه ای نباشد که فردا از زیر مجموعه شما کسی اقدام به تخلفی بنماید و لازم باشد که شما جلوی میز دادگاه حاضر شوید چرا که هر تخلفی در دستگاه شما را باید خود شما به عنوان مدیر مجموعه پاسخ دهید.


وی گفت : از همین الان در چهارچوب قانون و بدون تعارف عمل کنید که فردا نگویند فلان کارشناس با فلان پیمانکار زد و بند کرد و یک پیمان میلیاردی داده شده است. یک مراقبت ویژه از مجموعه خود داشته باشید . در حوزه حریم راه ها و سالم سازی مجموعه اقدام نمایید .
مزارعی گفت : گاهی یک مدیر کم کار است و فقط می نشیند که چند سال مدیریتش تمام شود که ما با تخلفات چنین مدیری هیچگونه گذشتی نخواهیم داشت. اما گاهی مدیری وجود دارد که تمام دوران مدیریتش را در حال تلاش و دویدن پی کارهای حوزه مسئولیتش است و کارهای زیادی هم انجام می دهد که ممکن است برخی تخلفات کوچک هم رخ دهد که ما در اینگونه موارد ضمن گذشت از این مدیر با جدیت سعی در کمک به وی را خواهیم داشت/منبع.تابناککانال تلگرام عصر جهان


ناشناس
|
Iran
|
1397/07/18 00:04
  +0

  -0
پاسخ
بده بستان بین پیمانکاران و راه و شهرسازی در سطح ناظران به صورت فردی و سازمانی تا حد معاونین وجود دارد
رشوه خواری در این دستگاه بیداد،می کند

یه نفر در سطح استان پول می گیرد تا زمین ها را تفکیک کند از جایگاه خود سواستفاده فراوان می کند قطعه قطعه از مالکین شهر لیکک زمین می گیرد

قبلا ناظران پول می گرفتند الان معاونان هم آلوده شدند

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*