اخبار عمومی

 

 

 

 

 

255026
تاریخ انتشار: 1397/07/21 00:35
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان گفت: پنج محموله قاچاق در مبادی ورودی بهبهان به دام پلیس افتادند.

عصرجهان- سرهنگ رضا پاپی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج دستگاه انواع خودرو و کشف 2 میلیارد و350میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان بهبهان ضبط و توقیف شد.


وی در بیان جزئیات این خبر افزود: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، مأموران این فرماندهی با تشدید کنترل خودروهای عبوری، موفق به شناسایی و توقیف پنج محموله قاچاق شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان عنوان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از محموله های خودروهای توقیفی، مقدار زیادی,برنج , پودر نیروزا و پارچه قاچاق به ارزشی بالغ بر 2میلیارد و 350ریال فاقد هرگونه مجوز مثبته گمرکی کشف کردند.
وی گفت: در این رابطه پنج قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.
سرهنگ پاپی در پایان با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، بیان کرد: تلاش پلیس جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد/تسنیم
پلیس به دنبال سارقان طلا فروشی بهبهان/سرقت 300 گرم طلا
فرمانده انتظامی بهبهان گفت: 300 گرم طلا شب جمعه از یک طلافروشی د ر بهبهان به سرقت رفته است و سارقان مسلح متواری شده اند.
فرمانده انتظامی بهبهان امشب در گفت و گو با فارس در خصوص سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بهبهان گفت: 300 گرم طلا به سرقت رفته است و سارقان متواری شده اند.
رضا پاپی ادامه داد: یک تیم از کارآگاهان مجرب و باتجربه برای بررسی صحنه جرم و اقدامات انتظامی به محل اعزام و تحقیقات و گشت های انتظامی برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.
شایان ذکر است دو موتور سوار اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در میدان مراحل بهبهان کردند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*