اخبار عمومی

 

 

 

 

255326
تاریخ انتشار: 1397/08/24 17:20
سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی این سازمان در حادثه تصادف رانندگی در گرگان جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛  علی نقی مداح جراح بیمارستان حکیم جرجانی گرگان با اعلام این خبر افزود: متاسفانه تلاش های تیم پزشکی برای نجات جان این دو نفر اثر گذار نبود و به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست دادند.
سید تقی نوربخش و عبد الرحمن تاج الدین از همراهان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به گرگان بودند که عصر امروز بر اثر تصادف در محور کردکو - گرگان مصدوم شدند و در بیمارستان جان خود را از دست دادند.
كوليوند سرپرست سازمان اورژانس با اشاره به جزئيات تصادف نوربخش مديرعامل سازمان تامين اجتماعى  در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ،گفت: ساعت ١٦:٠١ گزارشى مبنى بر تصادف يك دستگاه هيوندا لندكروز با كاميون در محور گرگان به كردكوى به مركز اورژانس اعلام و بلافاصله يك دستگاه آمبولانس در عرض ١٠ دقيقه به محل حاثه اعزام شد.
با اينكه آمبولانس سريع و در عرض ١٠ دقيقه به محل حادثه رسيد اما به علت وخامت حال ٢ نفر از مصدومان اين حادثه و نزديكى بيمارستان تامين اجتماعى دكتر نوربخش و معاون پارلمانى وى توسط همراهان به بيمارستان انتقال داده شدند.
حنيف ديگر مصدوم سانحه ساعت ١٦:٢٦ به بيمارستان ٥ آذر تحويل داده شد.
بعد از ظهر امروز ماشین حامل مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور و معاون پارلمانی این سازمان و مدیر کل امور استان های وزارت تعاون در گرگان با یک دستگاه تانکر تصادف کرد.
در اثر این حادثه آقایان نوربخش و تاج الدین و خلیل حنیف به همراه دیگر سرنشین خودرو به شدت زخمی شده و به بیمارستان گرگان منتقل شدند.
وزیرکار،  تعاون و رفاه اجتماعی در خودرو دیگری بوده است.
در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این مسئولین برای افتتاح طرحها و شرکت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی وزیر را همراهی می کردند.


تصادف معاونان وزیر کار/ نوربخش و تاج الدین فوت کردند

تصادف معاونان وزیر کار/ نوربخش و تاج الدین فوت کردند

تصادف معاونان وزیر کار/ نوربخش و تاج الدین فوت کردند

 کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*