اخبار عمومی

 

 

 

 

 

265581
تاریخ انتشار: 1397/09/23 23:49
تغییرات دسته‌جمعی مدیران و معاونین شهرداری یاسوج؛
تعدادی از تغییرات مدیریتی در شهرداری یاسوج در راستای اجرای ماده 15 آیین نامه اجرایی طرح طبقه بندی مشاغل و بخشنامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مبنی بر منع بکارگیری نیروهای قرارادادی در سمت های مدیریتی صورت گرفته است.

عصرجهان-تغییر و تحولاتی که توسط نستهن مقدم در بدنه مدیریتی شهرداری یاسوج انجام شد به مثابه زلزله در شهرداری از سوی رسانه‌ها تعبیر شد.

پس از بر هم خوردن ترکیب اکثریت و اقلیت در شورای اسلامی شهر یاسوج و معکوس شدن ترکیب اکثریت قبلی؛ شهردار یاسوج ترکیب جدیدی از مدیریت‌های اصلی شهرداری را اعلام کرد که طی آن آتش‌پاد محمد رستمی بعد از یک دوره تقریبا 8 ماهه دوری از آتش‌نشانی دوباره به صندلی مدیریتی خود تکیه زد.

مقدم همچنین در احکام جداگانه‌ای آقایان داریوش رضایی را به سمت سرپرست معاونت شهرسازی و معماری، محمد رستمی را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی، سید محسن هاشمیان پور را به عنوان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، مهرشاد حسن زاده را عنوان سرپرست سازمان مدیریت آرمستان‌ها، باقر باقرپور را به عنوان سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری و خانم ها افسانه کسالایی را به عنوان سرپرست امور بانوان و زینب توکل سی سخت را به سمت سرپرست اداره منابع انسانی و رفاه شهرداری منصوب کرد.

پیش از این به ترتیب آقایان ذبیح الله رمضانی، هاشم یوسفی، محسن رضایی، غلامحسین عبدی پور، داریوش رضایی، الهام آذرگشسب و سجاد جعفری این مسئولیت ها را بر عهده داشتند.

شهردار یاسوج همچنین با لغو احکام آقایان سید هیبت الله عبدی زاده سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری، سجاد بهرامی سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، هدایت راد سرپرست مدیریت حقوقی و املاک شهرداری و رحمت الله تیموری فر مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، از زحمات و خدمات آنها در دوره تصدی مسئولیت های فوق تقدیر نمود.

شایان ذکر است، تعدادی از تغییرات مدیریتی در شهرداری یاسوج در راستای اجرای ماده 15 آیین نامه اجرایی طرح طبقه بندی مشاغل و بخشنامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مبنی بر منع بکارگیری نیروهای قراردادی در سمت های مدیریتی صورت گرفته است(فارس)کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*