اخبار عمومی

 

 

 

 

 

266068
تاریخ انتشار: 1397/11/22 01:09
مجید باقریان با ارسال نامه‌ی خطاب به حجت‌الاسلام خاضع نوشت:
شما میدانید که من و چونان من فدایی امام و انقلاب و نظام و رهبری هستیم و انحصار طلبی و تمامیت خواهی شما ما را از راه گمراه نخواهد کرد اما بدان و بدانید که این مردم هستند که وزن من و شما را مشخص می‌کنند.

عصر جهان-مجید باقریان از چهره‌های دانشگاهی و سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه‌ی خطاب به حجت‌الاسلام خاضع از نحوه انتخاب سخنرانان مراسم 22 بهمن انتقاد کرد.


باقریان در این نامه‌ی نوشت:
برادر گرامی جناب حجت الاسلام حاج آقا خاضع
سلام علیکم
ابتدا تبریک میگویم چهلمین سالگرد پیروزی انقلابی را که مرهون خون شهیدان مظلوم وطن است. همان انقلاب عظیم و عزیزی که جانمان را تقدیم ادامه آن می‌کنیم.
اما برادرم، غرض از نگارش این مکتوبه تذکر صادقانه و مشفقانه‌ای بیش نیست. امیدوارم قرائت آن ملولتان نگرداند. و البته از رفتار چندین ساله شما و اعوان و انصارتان به عیان روشن است که بی خیال نظر مخالف، همواره راه خود رفته و ملول از کردارتان نیستید.
برادرم، آیا آن روزهای سخت جنگ سیاه و سفید بود؟
آیا چپ و راست بود؟
آیا شهدا همه اصولگرابودند؟
آیا تنها شما بودید که در برابر دشمن از خاک و ایمان و ناموس حفاظت کردید؟
آیا انقلاب دو نگاه متفاوت به شهروند فدایی خود دارد؟
نکند بخشی از فرزندانش را می‌بلعد و برخی را در پر قو نوازش می‌دهد!
آیا کدامین پدر فرزندانش را به سیاه و سفید تقسیم می‌کند؟
بیانیه شما را خواندم. از چونان منی هم تقاضای شرکت در جشن چهلم کردید.... نکند فقط ما را سیاهی لشکر می‌پندارید؟
جوانی امروز مرا شماتت کرد
می‌گفت فردا ۲۲ بهمن است
اسامی سخنران‌های مراسم استان را دیدم
مگر شما ضد انقلاب هستید که همه سخنرانان اصولگرایان هستند.؟
ولی من همواره چه در فضای مجازی و چه حقیقی شما را مدافع انقلاب می‌بینم...پس رازش چیست؟
سوال این جوان بهانه نگارش متنم شد.
جناب خاضع؟ شما بر اساس کدامین منطق سیاه و سفید می‌کنید؟
مگر این همه مجموعه اصلاح طلبان ضد انقلابند که شما حتی یک نفر از این مجموعه عظیم را که بیش از هفتاد درصد جامعه هستند را دعوت نکرده‌اید؟
حق این بود که سخنرانان چهلم انقلاب تقسیم باالسویه می‌شدند!
این انحصار طلبی شما کام بخش عظیمی از ملت را تلخ می‌کند. بهتر است از این همه نفرت و انزجار از یاران امام و انقلاب دست بردارید!
شما میدانید که من و چونان من فدایی امام و انقلاب و نظام و رهبری هستیم و انحصار طلبی و تمامیت خواهی شما ما را از راه گمراه نخواهد کرد اما بدان و بدانید که این مردم هستند که وزن من و شما را مشخص می‌کنند.
برای مردم خوشایند نیست که همه سخنرانان اصولگرایان باشند که اصلاحات زنده است و پایبند به انقلاب و نظام و رهبر و امام.
اینجانب از مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد می‌خواهم به احترام شهیدان وطن چهلم انقلاب را پاس بدارند و بدانند فرزندان انقلاب تنها بخشی تمامیت خواه نیستند.
به منویات امام و مقام معظم رهبری تمسک جسته آرمان شهیدان را پاس بداریم.
در پایان از رنجش احتمالی شما پوزش می‌طلبم.

ارادت باقی است مجید باقریانکانال تلگرام عصر جهان


علی
|
Iran
|
1397/11/23 11:13
  +1

  -0
پاسخ
جناب باقریان
الان که حضرات اصلاح طلب کل دولت را در اختیار دارند مگر به تقسیم پستها قائل هستند؟مگر حاضرند حتی یه ابدارچی به اصولگرایان بدهند؟
جلالی زاده ؛هادی
|
Iran
|
1397/11/23 16:42
  +0

  -0
پاسخ
بسیار عالی نگاشتی احسنت جناب باقریان ؛ اقایان فکر میکنند که هم قیم مردمند هم قیم نظام ؛ اگر برگردند و تاریخ گذشته را بخوانند و سخنان گهربار امام ره را در وصف خودشان مرور کنند ؛ متوجه خواهند شد که فداییان امام ایران و انقلاب چه کسانی بودند ؛ خانواده شهید تا زمانی خانواده شهید است که مثل برخی اقایان بیندیشند و گوش بفرمان اقایان باشند ولاغیر !!!! حالا خواه این خانوده شهید بهشتی رجایی یا باکری و همت و ستاری یا فرزند شهید دولت خواه در دهدشت باشند ؛ امام خطاب به این تفکر که روزگاری در دوران دفاع مقدس ؛ مدعی اداره امور مملکت بودند فرمودند شما حتی قدرت اداره کردن یک نانوایی را هم ندارد ؛ و دوستانشان که در دولت بودند همزمان با هم استعفاه دادند ؛ و یقینا کسانی که از دید امام نمی توانستند یک نانوایی را به دست بگیرند لاجرم نمی تواستند کشور را بچرخانند ؛ اما بعد از امام یاران صدیق امام و خادمان پاک و صادق ملت را کنار زدند و این شد سرانجام کشور که همه میبینند و حالا به اشکال مختلف دارند از ملت انتقام میگیرند که چرا به گفته و نظر و گزینه ما رای ندادید ؛ امام در فراز دیگری می فرماید خون دلی که این پدر پیرتان از این گروه متحجر واپسرگرا خورده از هیچ گروه دیگری نخورده و دعا میکند که من در راه مبارزه با این گروه جان خودم را تقدیم بدارم ؛ ترویج ؛ منش و فرهنگ دو قطبی در کشور و ملت این سرانجام را به سر کشور اورد ؛ کسانی که فقط خود را حق مطلق و سلیقه مخالف خود را باطل مطلق می پندارند کشور و نظام را به سوی پرتگاه سوق دادند ؛ و اینجاست که این سخن امام تحقق مییابد که فرمودند نگذارید کشور به دست ناهلان و نامحرمان بیفتد ؛ کاش مردم افکار عمومی سلایق مختلف وحدت ملت توجه به نخبگان بدون گرایش خطی جناحی و سیاسی برای امثال اقای خاضع و یارانشان مهم بود ؛ و با چوب تکفیر سلایق مخالف سلیقه خود را از میدان بیرون نمیکردند ؛ و پیام اکثریت مردم در انتخاباتهای چند سال اخیر را در اوج تبلیغات وسیع خود علیه مخالفین خویش به خوبی دریافت میکردند ؛ و سیگنال های خود را کمی به سمت رای و نظر اکثریت مردم میچرخاندند تا در کنار مردم برای حفظ نظام سهیم و شریک میشدند و به قانون اساسی این میثاق انقلاب امام و ملت کمی در عرصه عمل و نه شعار احترام میگذاشتند
ایرانی
|
Iran
|
1397/11/24 20:17
  +0

  -0
پاسخ
اخه برادر باقریان شما که تیغ دولبه هستید حزب باد هستید شما به اسم خانواده شهدا چکارها که نکردید حداقل از اسم شهدا بترس. کم حرص پست و مقام را داشته باش. من از اینکه شما ره به عنوان یه چهره علمی می بینم خجالت میکشم. خدا را شکر یه سخنرانی خوب حرص شما را دراورد. شما تشنه لقب هستید و گرنه اصلاح طلب و اصول گرا همه یکی می با شند. پس لطفا جامعه را بیش از این دو قطبی نکن. اگه چهر ه علمی هستید به دانشگاه برس اگه اخوند هستید همه که سرت به کار خودت باشد.

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*