اخبار عمومی

 

 

 

 

276230
تاریخ انتشار: 1397/12/18 00:23
مدیرکل و معاون محیط زیست استان سمنان به اتهام اختلاس و ارتشا بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان از دستگیری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان به اتهام‌های ارتشا و اختلاس خبر داد و گفت: یکی از معاونین وی نیز در ارتباط با این اتهام دستگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از ایسنا  حیدر آسیابی اظهار کرد: پرونده این مدیرکل دستگاه اجرایی استان سمنان به منظور ارتقای سلامت اداری و مبارزه با مفاسد مالی و به دنبال دریافت گزارش اداره کل اطلاعات، در حال تحقیق و رسیدگی است.
وی از ارتشاء و اختلاس به عنوان اتهام این مدیر اجرایی دستگیرشده نام برد و افزود: به دنبال دریافت گزارش‌هایی و پس از جمع آوری ادله لازم مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان و یکی از معاونین این اداره کل دستگیر شدند.
این مقام ارشد قضائی ادامه داد: با صدور قرار بازداشت موقت توسط بازپرس پرونده و پس از تفهیم اتهام‌های انتصابی، پرونده در شعبه اول بازپرسی سمنان جهت تکمیل تحقیقات در دست رسیدگی و مفتوح است.
دادستان آسیابی در پاسخ به پرسشی در خصوص رقم اختلاس این پرونده گفت: برآورد اولیه ای از رقم اختلاس و ارتشا متهمان صورت گرفته اما پرونده هنوز تکمیل نشده و موارد اتهامی و رقم اختلاس متعاقباً به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*