اخبار عمومی

 

 

 

 

 

276403
تاریخ انتشار: 1398/01/07 15:39
سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که از ابتدای فصل گزینه سرمربیگری این تیم بودم، گفت:‌ شرایط سخت است و شاید اتفاقات خوشایندی برایم نیفتد ولی تنها به خاطر حس مسوولیتم نسبت به تیم استانم پای کار آمدم و این مسوولیت را پذیرفتم.

عصرجهان-سیدسیروس نعمتی‌نژاد در خصوص پذیرفتن هدایت تیم استقلال خوزستان در این شرایط سخت و قرار داشتن آن در قعر جدول، اظهارکرد: واقعا شرایط استقلال خوزستان سخت است و من باتوجه به این‌که خوزستانی هستم وبا همین تیم قهرمان لیگ برتر شدم، برای این‌که در این وضعیت به تیم استانم کمک کرده باشم، هدایت تیم را پذیرفتم.

وی با بیان این‌که از ابتدای فصل قرار بود من سرمربی تیم باشم، افزود: واقعیت این است که یکسری اتفاقات افتاد و متاسفانه این مهم تحقق پیدا نکرد.من در شرایطی که تیم در قعر جدول است و شش امتیاز آن نیز کسر شده است این مسوولیت را پذیرفتم و درست است که شرایط سخت است و تیم جای کار دارد و همچنین ممکن است که کارنامه و سابقه‌ام خراب شود و اتفاقات خوشایندی برایم نیفتد ولی تنها به خاطر حس مسوولیتم نسبت به تیم استانم پای کار آمدم و این ریسک را پذیرفتم.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: انتظار دارم که مسوولان به ما کمک کنند زیرا استقلال خوزستان تیم استان است و تیم من نیست. نگه داشتن تیم در لیگ برتر به حمایت مسوولان و زحمت ما و همت بازیکنان دارد.

وی بیان کرد:‌ بازیکنان استقلال خوزستان در بازی‌های مختلف موقعیت‌هایی خلق می‌کردندژ ولی از این فرصت‌ها بهره نمی‌بردند و در این چند روزی که هدایت تیم را قبول کرده‌ام در حال کار روی این بخش هستم. کار من از بازی سخت با تراکتورسازی آغاز می‌شود و امیدوارم که خدا کمک کند. باتوجه به این‌که بازی در اهواز است، امیدوارم که هواداران نیز به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند.

نعمتی‌نژاد افزود: تراکتورسازی از همه نظر نسبت به ما سرتر است. این تیم از نظر مالی، بازیکن و ساختاری وضعیت خیلی بهتری نسبت به ما دارد و واقعا رقابت‌مان نابرابر است. تراکتورسازی تیم خیلی خوبی است که از مربی و بازیکنان باهوش و خوبی بهره‌ می‌برد. امیدوارم بازی با تراکتورسازی روز خوب ما باشد و با امتیاز از زمین خارج شویم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا احمد آل‌نعمه به تمرینات برگشته است؟ گفت: از زمانی که من سرمربی تیم شده‌ام، او را ندیده‌ام و گویا مدتی پیش خودش تمرینات را ترک کرد و رفت. او بازیکن بزرگ و قابلی است و باتوجه به این ‌که خوزستانی و بازیکن باتجربه تیم است باید می آمد و کمک می‌کرد زیرا تیم به تجربه و حضور نیاز دارد/ایسنا


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*