اخبار عمومی

 

 

 

 

 

296996
تاریخ انتشار: 1398/02/20 23:55
محمود صادقی در صفحه شخصی خود در توئیتر طعنه‌ای خاص به آمریکایی‌ها گفت. متن بدین شرح است: به سربازان ناو هواپیمابر Abraham Lincoln پیشنهاد می‌کنم یک بار کلیدواژه Operation Eagle Claw را گوگل کنند. گفتنی است Operation Eagle Claw (عملیات پنجه عقاب) همان عملیات ناکام طبس است.

به گزارش پایگاه خبری عصرحهان؛ مدتی است آمریکا و رئیس جمهور دیوانه و مقامات آن، با تصمیمات و تهدیدهای خود، سعی می‌کنند تا جو کشور ما را ملتهب کنند، اما همانگونه که مشخص است راه به جایی نخواهند برد و با صحبت‌های بیهوده و گزاف، فقط خود را در جهان احمق‌تر از گذشته جلوه می‌دهند به طور مثال، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا اخیرا در اظهار نظری احمقانه گفت: دولت ترامپ در حال استقرار یک گروه از ناوهای جنگی و بمب افکن‌ها در منطقه خاورمیانه است که این اقدامات در واکنش به "نشانه‌ها و هشدارهای" ایران خواهد بود و واشنگتن قصد دارد با این اقدام نشان دهد که با نیروی بی رحمانه‌ای در برابر هرگونه حمله‌ای واکنش نشان خواهد داد.

شاید این ناوها در گذشته به نوعی تهدیدی برای کشور ما تلقی می‌شدند اما امروز به برکت خون شهدا و تلاش‌های سردار شهید حاج حسن طهرانی مقدم و سایر رزمندگان و تلاشگران فعال در عرصه موشکی، همه پایگاه‌ها و ناوهای آمریکایی در منطقه، برای ما به فرصت تبدیل شده و به صورت سیبلی آماده انفجار درآمده که در صورت هرگونه خطا و اشتباه آمریکایی‌ها، جمهوری اسلامی با استفاده از موشک‌های نقطه‌زن و پیشرفته خود، قادر به انهدام آنهاست.
 
در ادامه توئیتی از محمود صادقی مشاهده می‌کنید که در آن وی با انتشار آن در صفحه شخصی‌اش، ضمن یادآوری شکست‌ آمریکایی‌ها در واقعه طبس، طعنه جالبی به آنان زد. "به سربازان ناو هواپیمابر Abraham Lincoln پیشنهاد می‌کنم یک بار کلیدواژه Operation Eagle Claw را گوگل کنند." گفتنی است؛ Operation Eagle Claw (عملیات پنجه عقاب) همان عملیات ناکام طبس است.
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*