اخبار عمومی

 

 

 

 

 

297426
تاریخ انتشار: 1398/03/26 02:01
سرمربی تیم ملى فوتبال امید ایران معتقد است اين تيم از ظرفيت مناسبى براى موفقيت و رسيدن به المپيك برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، فرهاد مجیدی در پايان نخستين تمرین تیم امید اظهار داشت: وقتی با من در مورد تیم امید صحبت شد بدون ترديد پاسخ مثبت دادم زیرا با جوانانی که در لیگ داریم به موفقیت تیم اعتقاد دارم و فكر مى كنم این تیم  می‌تواند بعداز سال‌ها به المپیک صعود کند.

وی همچنين اضافه كرد:اگر بحث تجربه است باید بگویم در تیم‌های بزرگ و با مربیان بزرگی کار کرده‌ام، شش ماه هم در استقلال تجربه کسب کردم و امیدوارم با حمایت رسانه‌ها و مردم بتوانیم موفق شویم تا این تیم بتواند بعد از سال‌ها به المپیک صعود کند.
مجیدی گفت:خوشحالم كه هدايت تیم امید را قبول  کردم و مطمئن باشید که تلاشم را چند برابر می‌کنم تا به آن چیزی که می‌خواهم دست پیدا کن
مجيدى در مورد دعوت بازیکنان به تیم امید گفت:‌ من تک تک بازیکنانی که در سطح تیم ملی امید ایران باشند را می‌بینم هیچ بازیکنی از چشم ما پنهان نخواهند ماند. آقاى استیلی و کادر فنی‌شان پیش از این بازیکنان را دیده‌اند و ما هم یک اردوی شش روزه داریم تمام بازیکنان در تمام شهرستان‌ها را می‌بینم و بازیکنانی که در سطح تیم ملی باشند را دعوت می‌کنم.
مجیدی در مورد جدایی سهراب بختیاری‌زاده و رضا شاهرودی از کادر فنی تیم امید گفت: از همكارى با آنها استقبال مى كردم اما آنها با آقاى استيلى حرف زدند و اينطور ترجيح دادند كه از تیم جدا شوند‌.من هم یک دستیار اسپانیایی که در اسپانیول بوده را می‌آورم. یک مربی بدنساز هم که در کنار برنو متسو بود را اضافه خواهيم كرد که در تیم اینترمیلان هم حضور داشته است.
وی با اشاره به دعوت‌ از بازیکنان جدید گفت: تمام بازیکنان و بازی‌ها را در لیگ برتر، لیگ یک و حتی لیگ دسته دو می‌بینم و بازیکنانی که شایسته باشند را دعوت می‌کنم.
استيلى در مورد برنامه‌های تیم امید اظهار داشت: چون هنوز برنامه‌های لیگ مشخص نیست ما ‌فعلا نمی‌توانیم برنامه كاملبدهیم. البته یک بازی با تیم ملی بزرگسالان‌مان خواهیم داشت اما هنوز نمی‌توانیم برنامه کامل را بدهیم.
مجیدی در پایان صحبت‌هایش اعلام کرد: از همه کسانی که فکر می‌کنند بازیکن خوبی در سطح ملی داریم حتی رسانه‌ها می‌خواهم این بازیکنان را به من معرفی کنند حتی بازیکنانی که در خارج از کشور هستند من همه را دعوت مى کنم  و تمام بازیکنانی که در این سطح باشند را می‌بینیم.  تا حالا نشده که چیزی را بخواهم و آن را به دست نیاورم مطمئن باشید که این تیم را به المپیک می‌برم.

منبع/سایت رسمی فدراسیون فوتبال

برچسب ها:
فرهاد مجیدی ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*