اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298143
تاریخ انتشار: 1398/05/22 12:27
مخاطبین محترم و آحاد مردم عزیز: شما در هر نقطه ای از استان هستید فعالان انقلابی، ولایی،مردمی را در همان شهر و دیار خود مرور کنید و با لیست❗️شاجا❗️ مقایسه کنید!! قضاوت و سپس تصمیم بگیرید. حق انتخاب با مردمی است که وجدان بیدار جامعه و امتحان خود را در چهل سال گذشته با خوبی پس دادند. و در آخر روسیاهی برای سیاسیونی است که خود را نه تنها قیم مردم که قیم ولایت و خدا می دانند!!

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، پس از انتشار اسامی اعضای شورای نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و ارسال این لسیت به شورای مرکزی تهران در قالب «شاجا»(لینک) جمع کثیری از اصولگرایان ترکیب این لیست را برنتافتند و معتقدند عدالت و توزان منطقه ای در آن رعایت نگردید. زریر حجتی مدیر مسئول روزنامه عصر انتظار طی یاداشت تندی مشروعیت این اقدام را به چالش کشیدند(لینک). در ادامه حمدالله مبشری فرماندار اسبق بهمئی و مدیرکل پیشین سیاسی و انتخابات استانداری در دولت احمدی نژاد طی واکنشی به مراتب تندتر این اقدام را فاقد مشروعیت مردمی دانستند و اظهار داشتند نتیجه ای جز شکست بر این کارویژه سیاسی-انتخاباتی مرتب نخواهد بود
از سوی دیگر پس از انتشار لیست بسیاری از چهره های شاخص اصولگرای بهمئی با ارسال نقطه نظراتی نسبت به عدم حضور اصولگراین بهمئی در لیست به شدت اعتراض کردند.
گرچه پس از این اعتراضات پاسخی منتشر شد که حدود 10 نفر از کهگیلویه و 2 نفر از حوزه گچساران در لیست حضور دارند(لینک)  اما منتقدان پاسخ دادند که به جز فاطمی زاده هیچکدام در کهگیلویه ساکن نیستند و سال هاست که در یاسوج و تهران سُکنی گزیدند مضافا اینکه از شهرستان هائی همانند بهمئی و لنده کسی در این لیست حضور ندارد
یکی از نویسندگان و ارباب جراید اصولگرا نوشت: برخی از این اقایانی که در لیستند از چه اصولی می خواهند دفاع کنند؟ صاحبان املاک و برج نشینان دارای حساب های پر پول می توانند از گفتمان انقلابی محرومان، پابرهنگان و فقرا دفاع نمایند؟
همانگونه که در ابتدا اشاره شد حمدالله مبشری فرماندار اسبق بهمئی و مدیرکل پیشین سیاسی و انتخابات استانداری از منتقدان این اقدام با ارسال یاداشتی به شرح زیر نوشت:
🏵ایهاالناس🏵
جمنا❗️ شاجا❗️
دانشگاهیان، روحانیت، جوانان و مردم شریف استان، خاطر شریف و ذهن عزیزان را به تاریخ ماسلف حواله نمی دهم(صدر اسلام،قرن اول هجری،و…. که خروجی آن استبداد دینی با محوریت استبداد سیاسی اموی و عباسی و فرقه گرایی و…) مبدل شد!!
قرار نیست تاریخ را در این نوشته کوتاه ورق بزنیم!!! بلکه ذهن مخاطبین را به همین زمان نزدیکی روزهای نه چندان دور یادآوری می کنم.❗️
جمنا❗️
قطعا زمان ظهور و انقراض جمنا را ملت شریف ایران و به خصوص آگاهان جامعه به خوبی یاد دارند و تحلیل های ذهنی تلخی از آن به یادگار دارید.پس نیازی نمی بینم آن نطفه نامیمون را متذکر شوم چراکه ظهور آن طفل گریزپای به سرعت به سقوط و انقراض مبدل گشت!! رویدادهای
امروز انقلاب و گرفتاری های مردم از شتابزدگی آن مردان نامریی در جمنا باعث خسارت مادی و معنوی به انقلاب و مردم شد.
امروز هم به ظاهر در یک پوست اندازی قیم مآبانه🏵شاجا🏵 را متولد و محور تصمیم مردم معرفی نمودند!کدام مردم؟ ای مردم شریف و انقلابی استان آیا شما کارنامه برخی عناصری که خود را قیم نظام و مردم می دانند را قبول دارید؟البته که رفتار و عمل شما در گذشته نشان داد که نقطه مقابل انحصار و خود محوری بوده و هستید.
کسانی که حتی به دوستان خود رحم نمی کنند!! همه چیز را از عینک سیاه،سفید، چاق،لاغر، نگاه می کنند و مانند ضحاک مارهای به دوش داشته که قصد عفریت نمودن مغزهای ملت را دارند!!
به منتخبین شاجا توجه فرمایید!! آنوقت تصمیم اتخاذ نمایید. اگر چه برخی تحلیل گران سیاسی و اقتصادی و.. حاکمیت این دولت و مجلس را مقصر رای مردم می دانند و با عصبانی اظهار می دارند این شرایط حق مردم است !! اما مردم به این باور رسیدند که الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم….
پس مردم حق دارند برای برون رفت از چاله،به چاه نیفتند!! و باز هم از عمل اسبان دژکوب در هودج جزم اندیشی راه جدیدی را انتخاب کنند و پیش خود تحلیل کنند که آزموده را آزمودن خطااست!! خدایی که جای حق نشسته،حفظ خانه خود را با اهل کفر و نفاق ( ال سعود) صلاح می داند و هنوز موقع استجابت دعای این ملت را در چهل سال گذشته که مکرر نابودی آن خاندان را در خواست کردند و می کنند به صلاح نمی داند!
توجه مردم را به این نکته در قرآن معطوف می دارد:
تلک آلایام نداولها بین الناس❗️
جماعتی که بعضا با شعار ولایت در تصمیم اندرونی از خدا و ولایت جلوترند!! و آن قدر گرفتار خیالات شدند که عمل خود را عین حق و تجسم حق می پندارند!! و بعضا در نیمه های شب برای پیروزی خود و نابودی منحرفین و ملعونین رژه تسبیح می کنند حتی اگر این ملعونین و منحرفین دوستان قسم خورده خود باشند! نمونه این تفکر در جمل و نهروان برایمان کم تجربه ای نیست!! کلا و حاشا❗️
مردم عزیز استان(شهری و روستایی) از همین الان تصمیم خود را در برابر قیم مآبانه معدود کسانی که اسلام را در شیشه نمودند و از هرطرف ورود به آنرا میم گذاری کردند بگیرید!! شاید اگر خدا بخواهد تصمیم مجدد شما باعث هدایت آنها گردد و سر عقل آیند!!
مخاطبین محترم و آحاد مردم عزیز: شما در هر نقطه ای از استان هستید فعالان انقلابی، ولایی،مردمی را در همان شهر و دیار خود مرور کنید و با لیست❗️شاجا❗️ مقایسه کنید!! قضاوت و سپس تصمیم بگیرید. حق انتخاب با مردمی است که وجدان بیدار جامعه و امتحان خود را در چهل سال گذشته با خوبی پس دادند.
و در آخر روسیاهی برای سیاسیونی است که خود را نه تنها قیم مردم که قیم ولایت و خدا می دانند!!
دوش شیخ نقد مرا خواند،به ریش ملت خندید
گفت خسته شدی! شیطان از پس و پیش تو را بلعید❗️
گفتم شیخ، با ملایکه دمی بیاسا که ملت خوابند❗️
بی خیال، بنی آدم از اول با طبل شیطان غلطید❗️

🏵به درود مبشری🏵کانال تلگرام عصر جهان


سلام
|
Iran
|
1398/05/22 16:56
  +2

  -1
پاسخ
فقط موحد/ قطعا بازارگرمی است که این جماعت راه انداختندتااخرش به موحد ختم می شه اگه هم نیت پلیدی داشته باشند پشیمان می شوند
کریمی
|
Iran
|
1398/05/23 09:46
  +1

  -0
پاسخ
اصول گرا فقط موحد
بقیه ادای اصول گرایی را درمی اورند.
همه افراد واشخاص نامبرده این لیست ها بزرگ شده موحدهستند.

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*