اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298206
تاریخ انتشار: 1398/05/31 17:14
فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با تیم‌های متخلف لیگ برتری به شدت برخورد انضباطی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر بیانیه‌ای صادر کرد. با توجه به مباحث تاکید شده در هفته‌های اخیر و تصریح بر ضرورت رعایت کد‌های انضباطی و اخلاقی فیفا و آیین نامه‌های انضباطی در برگزاری مسابقات و مطابق اعلام قبلی، ستاد ویژه‌ای در حوزه انضباطی و اخلاق و سایر ارکان قضایی فدراسیون کلیه امور مرتبط را از امروز به صورت برخط و آنلاین رصد خواهد کرد.
کد‌های مطروحه در باب رعایت احترام مسولان برگزاری مسابقه (شامل داور، کادر فنی، بازیکنان تیم حریف، عوامل اجرای مسابقه)، هواداران و تماشاگران، مسولان ورزشی و ... خواهد بود و با توجه به تاکیدات قبلی در صورت رعایت نکردن در کوتاه‌ترین زمان ممکن با برخورد قانونی روبرو خواهد شد.
بر این اساس، اتفاقات قبل، حین و پس از مسابقه به دقت رصد خواهد شد و مقامات برگزاری و ناظران نامحسوس در اولین فرصت گزارش مربوطه را به ارکان قضایی اطلاع خواهند داد.
با توجه به اقدامات مثبت و هزینه بر صورت گرفته در ورزشگاه‌های کشور و تلاش‌های باشگاه‌ها در حوزه‌های فرهنگی و برپایی نشست‌های متعدد در این باره انتظار جامعه فوتبال این خواهد بود که در فصل جدید شاهد اتفاقات مثبتی در حوزه‌های انضباطی باشیم.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*