اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298559
تاریخ انتشار: 1398/07/13 15:43
استاندار در حاشیه بازدید وزیر نیرو ابراز داشت: ارزش سرمايه گذاری طرح پست برق بهمئی و خط انتقال برق ۱۳۲ كيلوولت بهمئی ۶۸۰ ميليارد ريال است و این طرح با پيشرفت فيزيكي ۵۲ درصدی قرار است که بهار سال آينده مورد بهره‌ برداری قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، وزیر نیرو در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد ابتدا مورد استقبال استاندار و سایر مقامات استانی قرار گرفت و از پروژه‌های در حال احداث پست برق بهمئی و خط انتقال برق ۱۳۲ كيلوولت شاهد- بهمئی بازديد كرد.
خط انتقال برق ۱۳۲ كيلوولت شاهد- بهمئی، به طول ۴۵ كيلومتر به صورت باندل دو مداره در حال احداث است كه در مجموع ۱۳۱ دكل بزرگ فلزی خواهد داشت.
وزن ۱۳۱ دكل فلزی اين پروژه در كل بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ تن خواهد بود كه برای نگهداری پايه‌های دكل در مجموع هفت هزار تن بتن نيز مورد استفاده قرار می گيرد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این بازدید گفت: تامين برق مطمئن و پايدار در منطقه از مهمترين اهداف احداث اين خط انتقال به شمار می ‌رود.
حسین کلانتری ابراز داشت: برقدار كردن پست ۱۳۲ كيلوولت بهمئی و افزايش قابليت اطمينان و پايداری شبكه برق منطقه از ديگر اهداف اجرای اين طرح مهم به شمار می ‌رود.
استاندار تصریح کرد: ارزش سرمايه گذاری اين طرح بزرگ ۶۸۰ ميليارد ريال است و این طرح با پيشرفت فيزيكي ۵۲ درصدی قرار است که بهار سال آينده مورد بهره‌ برداری قرار گیرد.
همچنين پست برق ۱۳۲ كيلوولت بهمئی نيز كه امروز مورد بازديد وزير نيرو قرار گرفت، با ظرفيت ۵۰ مگاولت آمپر و با ارزش سرمايه ‌گذاری ۱۸۰ ميليارد ريالی، توسط شركت‌های داخلی در حال انجام است.
اين پست برق كه عمليات اجرايی آن در سال جاری آغاز شده است به منظور افزايش ضريب اطمينان و توسعه شبكه برق جهت مشتركان خانگی، صنعتی و كشاورزی، افزايش پايداری و كاهش محدوديت‌های شبكه توزيع منطقه، افزايش تعداد فيدرهای خروجی و قابليت مانور در شبكه توزيع و جبران افت ولتاژ شبكه ۳۳ كيلوولت بهمئی در حال اجراست.

بیشتر بخوانید:

افتتاح فاز نخست پست ۱۳۳ کیلو ولتی چرام با حضور وزیر نیرو
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: فاز نخست پست ۱۳۳ کیلو ولت شهرستان چرام دارای بیش از ۵۰ مگاولت آمپر ظرفیت دارد.وی ارزش سرمایه گذاری فاز نخست این طرح را نیز افزون بر ۱۳۰ میلیارد ریال و میزان سرمایه گذاری و اعتبار مورد نیاز برای فاز دوم آن را نیز حدود ۴۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

------------------------------------
فاز نخست شبکه جمع آوری فاضلاب سی سخت به بهره‌برداری رسید
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این آئین اظهار داشت: این طرح شامل ۱۸ کیلومتر شبکه جمع اوری فاضلاب در قطر های ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلی متر، ۱.۷ کیلومتر خط انتقال به قطر ۵۰۰ میلی متر و واگذاری یک هزار و ۲۵۴ انشعاب فاضلاب خانگی است.

------------------------------------
بهره‌برداری از فاز نخست شبکه جمع آوری فاضلاب سی سخت با حضور وزیر نیرو
استاندار: امروز با حضور وزیر نیرو ۱۱ پروژه زیرساختی این شرکت از جمله با اعتباری بالغ بر ۳ هزار میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح یا عملیات اجرایی آنها شروع شده است.

------------------------------------

دیدار وزیر نیرو و استاندار کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان

------------------------------------
کلنگ زنی پست و خط برق ۱۳۲ کیلو ولت دژکوه سوق و شهرستان لنده با حضور وزیر نیرو


استاندار کهگیلویه و بویراحمد  تقویت افت ولتاژ و جلوگیری از قطعی مکرر برق این مناطق و جلوگیری از افت فشار برق را از مهمترین مزایای طرح پست و خط برق ۱۳۲ کیلو ولت دژکوه سوق دانست.

------------------------------------
عِتاب و خَطاب وزیر نیرو به مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد/شاید نمی‌دانید وظایفتان چیست؟/نیازی به گزارش شما نیست

رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست شورای اداری با انتقاد از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شما نیامده‌اید که بگوید چه دارید، بلکه باید از مشکلات و نداشته‌هایتان صحبت کنید و راه‌حل ارائه دهید که این مشکلات چگونه حل می‌شوند.

 کانال تلگرام عصر جهان


جلالی
|
Iran
|
1398/07/13 22:10
  +0

  -0
پاسخ
از زحمات همه مسئولین محترم خاصه آقایان مهندس خردمند مدیر سخت گوش و تلاشگر ابقای روستای جناب مهندس افروزی جناب مهندس مختاری و مهندس کوثری جانانه تشکر و قدردانی میکنیم
پاسخ ها
همشهری
|
Iran
|
1398/07/14 15:17
  +1

  -0
خردمند🤔

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*