اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298567
تاریخ انتشار: 1398/07/13 23:05
وزیر نیرو با انتقاد از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شما نیامده‌اید که بگوید چه دارید، بلکه باید از مشکلات و نداشته‌هایتان صحبت کنید و راه‌حل ارائه دهید که این مشکلات چگونه حل می‌شوند.

عصرجهان-عصر امروز نشست شورای اداری در حالی با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو برگزار شد که برخی مدیران کهگیلویه و بویراحمد از جمله مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گزارشی از داشته‌های استان و میزان روستاها و خانوارهای برخوردار از نعمت برق ارائه کردند.


صحبت‌های راهزادی در خصوص گل و بلبل بودن استان در حوزه برق و آب در حالی است که این استان در این حوزه‌ها و سایر حوزه‌های دیگر با مشکلاتی مواجه است.
اما در حین صحبت‌های مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد وزیر نیرو صحبت‌های این مسوول استانی را قطع کرد و گفت: شما نیامده‌اید که بگوید چه دارید، بلکه باید از مشکلات و نداشته‌هایتان صحبت کنید و راه‌حل ارائه دهید که این مشکلات چگونه حل می‌شوند.
وی خطاب به مسوول زیر مجموعه خود در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همکاران ما شاید نمی‌دانند وظایفشان چیست و در جلسات باید در چه موضوعی حرف بزنند.
پس از این صحبت‌های وزیر نیرو راهزادی گفت: بنده می‌خواستم از مشکلات گزارش دهم که وزیر  پاسخ داد آنهایی که باید گزارش دهند گزارش می‌دهند و نیازی به گزارش شما نیست.


شایان ذکر است حواشی ایجاد شده در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در حالی است که مدیران در جلساتی که با حضور وزیران و مقامات کشوری برگزار می‌شود به جای آنکه به بیان مشکلات و نداشته‌های استان بپردازند به هر دلیلی از این کار سر باز می‌زنند و تنها از داشته‌هایی سخن می‌گویند که در مقابل امکانات سایر استان‌های کشور ناچیز است.
منبع:فارس

بیشتر بخوانید:

بازديد وزیر نیرو از پروژه‌ در حال احداث پست برق بهمئی و خط انتقال برق ۱۳۲ كيلوولت شاهد- بهمئی/گزارش تصویری
استاندار در حاشیه بازدید وزیر نیرو ابراز داشت: ارزش سرمايه گذاری طرح پست برق بهمئی و خط انتقال برق ۱۳۲ كيلوولت بهمئی ۶۸۰ ميليارد ريال است و این طرح با پيشرفت فيزيكي ۵۲ درصدی قرار است که بهار سال آينده مورد بهره‌ برداری قرار گیرد.

------------------------------------

افتتاح فاز نخست پست ۱۳۳ کیلو ولتی چرام با حضور وزیر نیرو
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: فاز نخست پست ۱۳۳ کیلو ولت شهرستان چرام دارای بیش از ۵۰ مگاولت آمپر ظرفیت دارد.وی ارزش سرمایه گذاری فاز نخست این طرح را نیز افزون بر ۱۳۰ میلیارد ریال و میزان سرمایه گذاری و اعتبار مورد نیاز برای فاز دوم آن را نیز حدود ۴۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

------------------------------------
فاز نخست شبکه جمع آوری فاضلاب سی سخت به بهره‌برداری رسید
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این آئین اظهار داشت: این طرح شامل ۱۸ کیلومتر شبکه جمع اوری فاضلاب در قطر های ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلی متر، ۱.۷ کیلومتر خط انتقال به قطر ۵۰۰ میلی متر و واگذاری یک هزار و ۲۵۴ انشعاب فاضلاب خانگی است.

------------------------------------
کلنگ زنی پست و خط برق ۱۳۲ کیلو ولت دژکوه سوق و شهرستان لنده با حضور وزیر نیرو


استاندار کهگیلویه و بویراحمد  تقویت افت ولتاژ و جلوگیری از قطعی مکرر برق این مناطق و جلوگیری از افت فشار برق را از مهمترین مزایای طرح پست و خط برق ۱۳۲ کیلو ولت دژکوه سوق دانست.
کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*