اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298831
تاریخ انتشار: 1398/08/11 18:22
یاداشت│شاهرخ جهانیانی پور
چرا باید نخبگان دانشگاهی و سیاسی_اجتماعی سه دهه از عمر سیاسی خود را در اختیار افرادی بگذارند که هنوز در بحث اتهامات ادوار گذشته انتخابات پاسخگو نیستند؟

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

عصرجهان؛ شاهرخ جهانیانی پور
ان الله لا یغیرو ما بقوم حتی یغیرو ما بانفسهم/خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است  تغییر دهند
صحبتم را با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای مبنی بر ظرفیت هایی که مغفول مانده اند آغاز میکنم چراکه نخبه سوزی در دیارم اپیدمی شده است، لذا برخود وظیفه دانستم چند کلامی را دلسوزانه و به دور از  بازی های سیاسی مرسوم خدمت مردم عزیز عرض کنم:
آیا وقت آن نرسیده است که از عاملین اصلی شکست سی ساله سیاسی عبور شود؟؟
چرا باید نخبگان دانشگاهی و سیاسی_اجتماعی سه دهه از عمر سیاسی خود را در اختیار افرادی بگذارند که هنوز در بحث اتهامات ادوار گذشته انتخابات پاسخگو نیستند؟
افرادی که روی رای مردم معامله ی شخصی میکنند صلاحیت تصمیم گیری برای جناح سیاسی را ندارند ولی با نزدیک شدن به کارزار انتخابات همچنان درحال یارگیری و زد و بندهای سیاسی هستند که نتیجه ای جز تکرار تاریخ بی نتیجه سی سال گذشته نخواهد داشت...
 باید تاسف بخوریم که اساتید دانشگاه،مدیران باسابقه و نخبگان اجتماعی با تکیه بر چنین افرادی که نه رزومه ی علمی دارند، نه سابقه ی خدمت به این دیار و نه هیچ دستاورد قابل دفاعی از خود برجای گذاشته اند و فقط و فقط نام کاذبی درست کردند که به وسیله ی آن بر اصلاح طلبان این دیار خیانت میکنند در ظلم آنها شریک میشوند!
حال بعد از چندین دهه رکود،شکست و خیانت، وقت آن رسیده که مردم به ویژه جوانان،دانشجویان،فعالین سیاسی و اجتماعی از این افرادِ پیرِ معامله گر عبور کرده و با هم افزایی در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی، برای حمایت از تثبیت شدگان با رزومه علمی و قابل قبول و یا نخبگانِ جوان دانشگاهی با کنش سیاسی مطلوب اقدام کنند.

شاهرخ جهانیانی پورکانال تلگرام عصر جهان


ناشناس
|
Iran
|
1398/08/11 19:20
  +1

  -1
پاسخ
از همان آیه اول متن مشخص است که نویسنده مطلب(ج-د) است اونهم در راستای اهدافی خاص
ج- د قصد کاندیداتوری دارد
در جواب ناشناس ج د
|
Iran
|
1398/08/11 19:35
  +2

  -0
پاسخ
هر وقت خواستند موضعی خوب گرفته بشه با این حرف ها و تراوشات ذهنی برخواسته از افکار منفورتان اینطور مقابله کردید، متن ایشون هیچ ربطی به این آقا نداره و توهین به شعور مردم هم چیز خوبی نیست

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*