اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298835
تاریخ انتشار: 1398/08/11 16:56
در حالی که شهردار دوگنبدان طی نامه‌ای خطاب به غلامرضا تاجگردون انتقاداتی به دخالت او در اجرای پروژه‌ها داشت، نماینده شهرستان گچساران طی نامه‌ای کنایه آمیز پاسخ شهردار دوگنبدان را داد.

عصرجهان-چندی پیش غلامرضا تاجگردون در صفحه شخصی خود  انتقاداتی به شهردار دوگنبدان داشت.
 تاجگردون در اینستاگرام خود نوشت، چندماه پیش محله سادات بهسازی شد و یک فضای خوب شکل گرفت و بدون یک ریال هزینه از شهرداری این فضای خوب2 دستی تقدیم شهرداری شد.
 وی ادامه داد: در جشن افتتاح هم شهردار و اعضای شورای شهر تشریف داشتند و از آن روز تاکنون یک ذره آشغال خیابان جمع نشد و وضع امروزش را مشاهده کنید.
 تاجگردون نوشته است: این دیگر تقصیرآمریکا نیست، بعضیها دوست دارند در حد خودشان به قطار توسعه سنگ بندازند.
 نماینده مردم گچساران آورده است، مردم خودشان بیایند وسط  محله‌شان را تمیز کنند.
 وی نوشته است، اعتبار را می شود از تهران آورد اما تمیزکننده خیابان را نه.

 این پست نماینده واکنش‌هایی را به همراه داشت که در این زمینه شهردار دوگنبدان  صبح امروز طی ارسال نامه‌ای به نماینده عنوان کرد: با سلام
احتراماً، از آن جایی که اخیراً در صفحه شخصی خویش در اینستاگرام، مطلبی را با شهروندان عزیز دوگنبدانی و دیگر دنبال کنندگان این پیج، به اشتراک گذاشته‌اید و بار دیگر از نجابت ما سواستفاده کرده و با غوغاسالاری و سیاه نمایی، سعی کرده‌اید ضمن متهم کردن حقیر و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، با اجرای یک سناریوی از پیش طراحی شده، خود را به عنوان قهرمان و ناجی مردم گچساران و باشت معرفی کنید، غافل از این که دوره بزن و در رو تمام و کاسه صبر ما لبریز شده است.
بنابراین امروز دست به قلم بردم تا جهت روشن شدن اذهان شهروندان عزیز دوگنبدانی، توضیح کوتاهی پیرامون عدم نظافت پروژه سنگ فرش محله سادات ارائه دهم.
جناب آقای دکتر تاجگردون، هم حضرتعالی و هم آن عزیزانی که از قبل به دستور حضرت‌عالی در یک شو تبلیغاتی بچه‌های عزیز و نجیب محله سادات را دستکش به دست آماده اجرای سناریوی از پیش طراحی شده شما کرده بودند، خوب می‌دانید که علت این که آن قسمت از محله سادات نظافت نشده است خود شما هستید که با دخالت در اجرای پروژه‌ها  اجازه نمی‌دهید روند طبیعی و قانونی پروژه‌ها طی شود و سرانجام این‌گونه پروژه‌ها هم این می‌شود که مردم  دوگنبدان مشاهده می‌کنند.
پس سعی نکنید با غوغاسالاری، توپ را به زمین دیگران بیندازید و بعد با اجرای یک سناریوی از پیش طراحی شده، خود را یگانه قهرمان داستان به مردم معرفی کنید.
جناب آقای تاجگردون، از زمان شروع به فعالیت حقیر به عنوان خادم شهروندان دوگنبدانی و اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان هر روز سعی کردید به طرق مختلف در کار ما کارشکنی کنید و جلوی فعالیت ما را بگیرید که یکی از همین کارشکنی‌ها هم واگذاری بخشی از پروژه محله سادات به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود که طبیعتاً چون در حوزه مدیریت شهری بود باید توسط شهرداری انجام می‌گرفت.
جهت اطلاع حضرتعالی، هنوز هم این قسمت از پروژه به شهرداری واگذار نشده است، پس چطور انتظار دارید پروژه‌ای که هنوز شهرداری تحویل نگرفته است، توسط شهرداری نگهداری و نظافت شود؟
بهتر نیست به جای طراحی و اجرای سناریو برای تخریب دیگران هم شما و هم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که از طرف شما مأمور اجرای این قسمت از پروژه محله سادات بوده است، به وظیفه ذاتی خویش بپردازید و در کار دیگران دخالت نکنید.

جناب آقای تاجگردون، هیچ با خود اندیشیده‌ای که چرا این روزها همه از عملکرد شما انتقاد می کنند؟

یکی از دلایل اصلی این انتقادات، همین موضوع است که شما وظیفه قانونی خویش که تصویب قانون و نظارت بر اجرای آن است را فراموش کرده‌اید و سعی می‌کنید با دور زدن قانون، در کار دیگران دخالت کنید و سرانجام هم مسئولیت دخالت در کارها رو نپذیرید و اگر کوچکترین مشکلی پیش آمد، با غوغاسالاری دست به سیاه نمایی بزنید و خود را قهرمان میدان بدون هماورد به مردم معرفی کنید.
در پایان هم این را بدانید که اگر در طی دو سال گذشته در مقابل تخریب‌ها و کارشکنی‌های حضرت‌عالی در کار شورا و شهردار، سکوت کرده‌ایم، دلیل بر این نیست که پاسخی نداشته‌ایم  بلکه به دلیل احترامی بود که برای حضرت‌عالی به عنوان وکیل مردم قائل بودیم وگرنه حرف برای گفتن زیاد است که انشالله در آینده‌ای نزدیک در مورد دیگر پروژه‌ها مخصوصاً پروژه پیاده محور خیابان بلادیان و دریاچه مصنوعی با شهروندان عزیز دوگنبدانی سخن خواهم گفت.
در ادامه غلامرضا تاجگردون طی یادداشتی خطاب به مسعود ظفری شهردار دوگنبدان نوشت:
بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب دکتر ظفری
شهردار محترم دوگنبدان
با سلام
مطلع شدم مرقومه‌ای در خصوص اظهار نظر اینجانب در باب موضوعات شهری نوشته اید. میدانم مرقومه منتشر شده مربوط به جنابعالی، نه تراوشات فکری شماست و نه قلمتان، پس آن را نادیده می گیرم.
بگذریم؛ خودتان میدانید در این چند سال بجز آنچه من بواسطه انجام وظیفه ام و یا فراتر از وظیفه ام انجام دادم کاسب نشدید.
شما را توصیه به کار، تلاش، پاکی و دوری گزینی از فرصت طلبان ناپاک میکنم.
مرورخاطرات گذشته را تجربه‌ای برای آینده کن چرا که این دوران نیز گذراست و باشد که تجربیاتمان، چراغ راه فرداهایمان قرار گیرد…خودتان منظور من را متوجه می‌شوید.

فارسکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*