اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298866
تاریخ انتشار: 1398/08/15 18:37
مهدی تاج به موضوع فسخ قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال کشورمان واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم تقدیر از مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره حرکت ارزشمند این فوتبالیست در دیدار مقابل پیکان، اظهار کرد: حرکت ترابی قابل تقدیر بود. حرکت ترابی اعتقادی بوده و به هیچ وجه نمایشی نبود. او اعتقاد دارد که تبعیت از رهبری تنها راه نجات کشور است که البته خیلی از افراد دیگر نیز چنین نظری دارند. فدراسیون فوتبال امروز از این حرکت ارزشمند تقدیر کرده است. فدراسیون فوتبال به پاس احترام برای کار درست، منطقی و اعتقادی، مراسمی ترتیب داد و هدیه‌ای به او اهدا کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره صحبت‌هایی که امروز پیرامون قرارداد ویلموتس سرمربی تیم ملی به وجود آمده است، گفت: ویلموتس ۴ قسط از پولش که تا ماه دسامبر مربوط می‌شود را دریافت کرده است. هیچ کسری این پول ندارد و پول را به دبی فرستادیم، اما به حساب ویلموتس نرفته است. امروز نزدیک به ۲ ساعت با سرمربی تیم ملی صحبت کردم. علت این است که ویلموتس می‌داند که پول را ما از حوزه خودمان بیرون برده‌ایم و در واقع، هم ویلموتس و هم بانک کارگزار، می‌دانند که الان پول از فدراسیون به دبی منتقل شده است.

تاج درخصوص بحث استعفای ویلموتس و فسخ قراردادش با تیم ملی گفت: این موضوع برای گذشته است. با او صحبت کردم و باید بگویم که پول به حساب ویلموتس نرفته و برگشت خورده است. البته خوشبختانه پول بلوکه هم نشده است و در حساب صرافی خودمان وجود دارد. اگر پول بلوکه بشود که دیگر خیلی مصیبت خواهد بود. از وزارت ورزش هم تشکر می‌کنم که در انتقال پول کمک زیای انجام داد. البته پول به حساب ویلموتس نرفته استکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*