اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298882
تاریخ انتشار: 1398/08/17 00:25
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: برای پرداخت بخشی از مطالبات پزشکان و پرسنل حوزه بهداشت و درمان گهگیلویه و بویراحمد از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، سید کامل تقوی نژاد در بازدید از مراکز درمانی کهگیلویه اظهار داشت: برای تکمیل و بهره برداری از 55 پروژه بهداشتی و درمانی اعتبار لازم اختصاص می‌یابد تا با تسریع در روند اجرای این پروژه‌ها شاهد افزایش قیمت تمام شده و فرسایشی شدن نباشیم.


وی در این بازدید با برقراری تماس تلفنی با رئیس سازمان بیمه سلامت و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار مساعدت در پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این استان شد و افزود: بدون شک با پرداخت بخشی از این بدهی تا حدودی امکان پرداخت مطالبات پزشکان و پرسنل وجود دارد.
تقوی‌نژاد در پاسخ به درخواست پرویز یزدان‌پناه برای اخذ مجوز بکارگیری نیروهای مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ادامه داد: در این زمینه نیز تدبیر لازم اندیشیده می‌شود و امیدوام این مهم نیز اجرایی شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهمترین اولویت کاری خود را پرداخت پرسنل پزشکان و پرسنل دانست و افزود: بدون شک پرداخت مطالبات این مجموعه سبب ترغیب و تشویق همکاران برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر می‌شود.
پرویز یزدان‌پناه میزان مطالبات پزشکان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی در بخش‌های مختلف را 100 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: دانشگاه را با بدهی نزدیک به 200 میلیارد تومان تحویل گرفتم.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی این استان از سازمان بیمه سلامت 49 میلیارد تومان و از سازمان تامین اجتماعی 37 میلیارد تومان طلب دارد که در صورت پرداخت این مطالبات بخشی از مشکلات کنونی مرتفع می‌شود/تسنیمکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*