اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299021
تاریخ انتشار: 1398/09/05 15:42
نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در نطق میان دستور؛
عضو مجمع نمایندگان خوزستان گفت: آقای روحانی مراقب رفتارهای ناشایست و غیر اخلاقی باشید، مجلس مظهر اقتدار ملت است با زدن مجلس قطعا و یقینا به اهداف خود نمی رسید برای اینکه این ملت بیدار است.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از خانه ملت، علی گلمرادی در نشست علنی امروز (دوشنبه 4 آذرماه) ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، گفت: هفته بسیج را به ملت بزرگ ایران و مقام معظم رهبری تبریک و تهنیت عرض می کنم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه افزود: از بصیرت ملت بزرگ ایران به سبب خنثی سازی شیطنت مغرضان، مخالفان و همچنین جاهلان تشکر می‌کنم؛ ملت بزرگ و همکاران گرامی این است واقعیت تلخ کشورکه امروز مکرهای علی برکت الله فراوانی کشور را با چالش مواجه کرده است.
وی به فجایع بوجود آمده از سوی دولت اشاره و تصریح کرد: همکاران محترم آنچه تا به امروز موجب بروز فجایع بزرگ و رویدادهای مصیبت وار تاریخی شده است نه حرص و طعم و نه تهاجم و تجاوز؛ بلکه شیفتگی و از خودگذشتگی در راه ایده هایی وابسته به نگرش‌های متفاوتی بوده که تحت عنوان آرمان پرستی و تعصب گرایی و فریاد "تکرار" بوده که کشور را با چالش های امروز مواجه کرده است.
نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه اضافه کرد: فجایعی که بیان آنها شرم آور است؛ عدم شفافیت، پنهان کاری، غافل گیری و دروغ عین ریگ و تناقض شجاعانه و شرم آورانه خوش خدمتی به دلار و بی اعتبار کردن ریال که در کشورهای افغانستان و عراق هم اعتبار و ارزشی برای پول کشورمان وجود ندارد.
 این نماینده مردم در مجلس دهم عنوان کرد: حاشیه نشینی به یک چهارم جمعیت کشور رسیده است و 18 هزار میلیارد نقدینگی در اختیار وابستگان دولت برای هجوم به مولفه های اقتصادی و تورم زا، گسترش فقر و نابرابری، بیکاری شدید، واردات بی رویه، قاچاق ساختارمند، ضایعه کردن کرامت معلم و کارگر و اشرافیگری قرار گرفته و اینها سوالات مردم از دولت است.


وی تاکید کرد: آقای روحانی! ما انقلاب کردیم؛ حرف من حرف مردم است لطفا با اصالت نظام بازی نکنید! تنها امنیتی که متعلق به شما نیست را هم خدشه دار نکنید، آقای روحانی! شما امنیتی ترین رئیس جمهور نظام چهل ساله ما هستید، اینکه در بعد امنیتی اینگونه رفتار می شود مشکوک و تردید آمیز است.
گلمرادی تصریح کرد:  تخریب و از بین بردن دوربین های اطلاعاتی و کنترل ترافیک براساس کدگیری از پیام شما در جلسه هئیت دولت صورت گرفته است. برای شناسایی نشدن اغتشاشگران در هیئت دولت گفته اید پیش بینی ما این بود که خسارتها بیشتر از اینها باشد. به چه دلیل تاریخ اجرای طرح گرانی بنزین برای مردم و مجلس مبهم، اما برای بیگانگان روشن است! آقای واعظی با سوابق پر مسئله می گوید صدا و سیما باید در این زمینه اطلاع رسانی می کرد.
 عضو مجمع نمایندگان خوزستان بیان کرد: دو ماه قبل از بحران اخیر اخیر حزب الله لبنان و حشد الشعبی از بروز حادثه خبر داده بودند و به ما در این رابطه پیام دادند که در عراق آمریکایی ها آموزش می‌دهند و اسلحه توزیع می‌کنند البته اردوغان هم چند هفته پیش پیام سیستم اطلاعاتی ترکیه مبنی بر ایجاد آشوب در آینده نزدیک در ایران را فرستاد. چرا به این اطلاعات دقت نکردید.
 گلمرادی بیان کرد: آقای روحانی در نشست موثقی میگویند و اعلام می‌کند که یارانه چه معنی دارد، هر کس ماشین دارد پول بنزینش را هم بدهد و هرکس هم ندارد خودش مقصر است؛ جناب آقای روحانی! کسب در آمد با گران کردن اجناس و قیمت بالا هنر نیست بلکه باید با خلق ارزش مشکل درامدی کشور را حل کنیم.
این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: آقای روحانی! خسارت‌های وارده به اموال مردم و دولت، خون‌های ریخته شده، تضعیف امنیت ملی، میدان دادن به منافقین کور دل و سلطنت طلب‌های بی شرف و پریشان خاطر کردن ملت به پای شما نوشته شده و این حرف مردم است؛ آقای روحانی! سعی کنید با پاک کردن مسئله مشکلات کشور را بیشتر نکنید.
 نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان گفت: آقای روحانی مراقب رفتارهای ناشایست و غیر اخلاقی باشید، مجلس مظهر اقتدار ملت است با زدن مجلس قطعا و یقینا به اهداف خود نمی رسید برای اینکه این ملت بیدار است؛ مجلس در قبال اقدام غلط شما کوتاه نخواهد آمد و اینکه شما از سرمایه ارزشمند نظام و جایگاه رهبری هزینه می‌کنید مراقب باشید ملت حقیقت را می‌داند./کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*