اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299029
تاریخ انتشار: 1398/09/08 21:07
چهار پس لرزه نیز در پی وقوع زلزله ۴.۹ ریشتری در شهرستان ایذه به شرح مندرج در تصویر زیر به وقوع پیوست

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، به استناد اطلاعات مرکز لرزه نگاری روز جمعه (8 آذرماه) زمین لرزه ای با بزرگی 4.9 ریشتر در عمق 20 کیلومتری سطح زمین، طول 49.847 و عرض 23.1 شهرستان ایذه را لرزاند.
بنا به همین گزارش شدت این زمین لرزه به حدی بود که شهروندان را برای فرار از آسیب دیدگی احتمالی به خیابان و خارج از منازل کشاند.
چهار پس لرزه نیز در پی وقوع زلزله ۴.۹ ریشتری در شهرستان ایذه به شرح مندرج در تصویر زیر به وقوع پیوست
هنوز از خرابی‌ها و خسارات احتمالی این زلزله گزارشی اعلام نشده است.

مدارس ایذه فردا تعطیل شد/مدارس سایر شهرهای خوزستان برقرار است
حسین لامی‌زاده فرماندار ایذه شامگاه جمعه در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: باتوجه به وقوع چهار زلزله پیاپی در ایذه از ساعت ۲۰:۵۰ شامگاه جمعه تاکنون(لحظه مخابره خبر)، همه مدارس نوبت صبح این شهرستان در تمامی مقاطع در سه بخش مرکزی، دهدز و سوسن در روز شنبه تعطیل هستند.
وی افزود: نخستین زلزله امروز ساعت ۲۰:۵۰ امشب به وقوع پیوست و آخرین آنها نیز ساعت ۲۲:۴۲ رخ داد، بیشترین شدت این زمین‌ لرزه‌ها ۴.۹ ریشتر بوده است.
فرماندار ایذه از اعلام آماده باش کلیه نیروهای امدادی خبر داد و ادامه داد: در صورت بروز هرگونه اتفاق غیر پیش بینی شده، اقدامات مورد نیاز انجام خواهد شد.
وی گفت: از مردم درخواست می‌کنیم که آرامش خود را حفظ کرده و اقدامات ایمنی در زمان وقوع زلزله را انجام دهند.
لامی‌زاده در پایان گفت: فعالیت دانشگاه‌ها و ادارات ایذه طبق روال خواهد بود و در مورد تعطیلی نوبت عصر مدارس نیز فردا گیری خواهد شد.

 کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*