اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299030
تاریخ انتشار: 1398/09/08 19:23
حسرت ادامه‌دار شاگردان آقا معلم در برد؛
شاگردان نکونام توانستند به روند ناکامی‌هایشان پایان دهند و به برتری مقابل گل‌گهر سیرجان برسند.

عصرجهان-فولاد خوزستان پس از سه پیروزی متوالی که آنها را به جمع تیم‌های بالای جدول نزدیک کرده بود، در سه هفته اخیر نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و یک تساوی و دو باخت متوالی متحمل شد ولی آنها امروز فرصت مناسبی داشتند تا برابر تیم رده پانزدهمی گل‌گهر سیرجان صاحب برتری شوند و از بحران نجات پیدا کنند که در انجام این کار موفق بودند و با گل‌های ایوب والی(22) و حسن بیت‌سعید(4+90) به برتری رسیدند تا شاگردان مجید جلالی پس از دو مساوی پیاپی، دوباره طعم شکست را بچشند و در حسرت برد بمانند.

فیلم خلاصه بازی گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان

 


هفته دوازدهم لیگ برتر؛ جمعه: 98/09/08 ؛ ساعت 16:40
استادیوم: شهدای فولاد خوزستان/ تماشاگر: 900 نفر
داور: علی بای/ کمک‌ها: محمد راهی و میلاد قاسمی؛ داور چهارم: امید افخمی؛ کمک داوران پشت دروازه: ایمان کهیش و محمدرضا تارخ/ ناظر داوری: حسین خانبان.
فولاد خوزستان: شهاب گردان، ایوب والی، عارف آغاسی، مجتبی نجاریان(88- موسی کولی‌بالی)، وحید حیدریه، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، محمد قاسمی‌نژاد(84- روح‌الله سیف‌اللهی)، حسن بیت‌سعید، عباس بوعذار(66- صابر حردانی)، لوسیانو پریرا
سرمربی: جواد نکونام


گل‌گهر سیرجان:میلاد فراهانی، سید عبدالله حسینی،علی قربان‌خانی(86- پدرام قاضی‌پور)، یوسف وکیا، پیمان گلزاری، مهرداد عبدی، پیمان نامور(56- مهرداد بایرامی)، امین پورعلی، رضا محمودآبادی(67- مهدی زبیدی)، بهنام برزای، پیمان رنجبری
سرمربی: مجید جلالی

اخطارایوب والی(43) از فولاد-سید عبدالله حسینی(54) از گل‌گهر-مهران گلزاری(67) از گل‌گهر-لوسیانو پریرا(5+90) از فولاد

شرح گل
فولاد 1 - گل‌گهر صفر (دقیقه 22: ایوب والی): عباس بوعذار از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ میانه زمین توپ را ارسال کرد که دفع ناقص عبدالله حسینی با ضربه سر موجب شد تا توپ به ایوب والی برسد و این مدافع پیشتاخته با مهار توپ و شوت به کنج دروازه گل‌گهر، گل اول فولاد را به ثمر رساند.

فولاد 2 - گل‌گهر صفر (دقیقه 4+90: حسن بیت‌سعید): روی غفلت مدافعان گل‌گهر سیرجان، بیت‌سعید در میانه زمین صاحب توپ شد و در موقعیت تک به تک قرار گرفت که حرکت او تا محوطه جریمه و ضربه بغل پای این بازیکن تبدیل به گل شد.
لحظات حساس
18:47- دفع کرنر فولادی‌ها به پشت محوطه جریمه و شوت والی عباس بوعذار را لوسیانو پریرا با ضربه پشت سر زد که توپ از روی دروازه گل‌گهر به بیرون رفت.

31:00- شوت راه دور مهرداد عبدی از روی ضربه ایستگاهی با فاصله زیادی از دروازه فولاد به بیرون رفت.

43:57- عبدالله حسینی، مدافع پیشتاخته گل‌گهر بهترین فرصت برای باز کردن دروازه فولاد را از دست داد و پاس چیپ عبدی و در ادامه پاس نامور با ضربه سر را نتوانست تبدیل به گل کند تا توپ به بیرون برود.

47:03- ارسال زمینی بیت‌سعید از سمت چپ زمین را فراهانی زودتر از ضربه قاسمی‌نژاد دفع کرد تا حمله جدی فولاد بی‌ثمر بماند.

51:19- ضربه سر بیت‌سعید راهی به دروازه گل‌گهر نداشت و به اوت رفت.

55:00- شوت بیرون پای تماشایی بوعذار از روی ضربه آزاد با اختلاف کمی از کنار دروازه گل‌گهر راهی اوت شد و تلاش شیمبا برای گل کردن این توپ ثمری نداشت.

58:30- ضربه سر رنجبری روی ارسال بهنام برزای با واکنش شهاب گردان به کرنر رفت.
58:50- سانتر عبدی از روی کرنر با ضربه سر بی‌دقت بایرامی راهی اوت شد.

60:53- حرکت تند و تیز عباس بوعذار از جناح چپ و شوت او به تور کنار دروازه گل‌گهر برخورد کرد.

63:05- با حرکت در عرض و شوت پای چپ پُرقدرت پشت محوطه شیمبا با فاصله کمی از بالای دروازه گل‌گهر به بیرون رفت.

67:37- شوت بیت‌سعید از روی ضربه ایستگاهی با واکنش فراهانی به کرنر رفت.

68:26- ارسال عبدالله‌زاده و ضربه پشت سر اشتباه مدافع گل‌گهر نزدیک بود وارد دروازه این تیم شود که توپ به تیرک عمودی اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه 1+90: شوت پیمان رنجبری از پشت محوطه جریمه دقت لازم را نداشت و به اوت رفت.

دقیقه 2+90: بیت‌سعید فرصت خوبی برای زدن گل دوم فولاد داشت که ضربه کم‌دقت او در دستان فراهانی آرام گرفت.

بهترین بازیکن
ایوب والی همچنان یکی از مهره‌های موثر فولاد در کسب موفقیت است؛ او در بازی امروز برابر گل‌گهر نه تنها در کارهای دفاعی با زدن ضربات سر، توپ‌گیری، بازی‌سازی از عقب زمین، تکل‌های موفق و ... عملکرد خوبی داشت، بلکه با حضور به موقع در حملات توانست گل ارزشمندی بزند و بیشترین نقش را در پیروزی تیمش ایفا کند.

اتفاق ویژه
بحران‌های گل‌گهر در کسب پیروزی در دوازدهمین هفته لیگ برتر نیز ادامه یافت؛ این تیم که تا به امروز دو سرمربی در لیگ نوزدهم روی نیمکت خود دیده، هنوز موفق به برد نشده و امروز نیز با 2 گل در خانه فولاد مغلوب شد تا با 5 امتیاز در جایگاه پانزدهم بماند.
در حاشیه
*  جواد نکونام قبل از شروع مسابقه به سمت مجید جلالی رفت و خوش و بش گرمی با سرمربی گل‌گهر داشت.

 


* فرزاد جعفری، انس بنی یاسین و حسین کعبی از جایگاه ویژه بازی را تماشا کردند.

منبع:ورزش سه


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*