اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299177
تاریخ انتشار: 1398/09/23 19:06
قبلا گفته بودم بعد از بازی نفت می‌روم
سرمربی پارس جنوبی جم بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان از سمت خود در این تیم کناره گیری کرد.

عصرجهان- فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی جم بعد از کسب تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان به علت وجود مشکلات عدیده در باشگاه از سمت خود کناره گیری کرد. وی مدتی قبل اعلام کرده بود که بعد از بازی با نفت در انتهای نیم فصل تیمش را ترک می‌کند و این موضوع را بعد از پایان مسابقه امروز به مدیران باشگاه اعلام کرد.
وی در این رابطه به خبرنگار ورزش سه گفت: بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که نمی‌شود کار را پیش برد. من قبلا گفتم که به دلیل فاصله کم بین مسابقات در تیم می‌مانم و کار را تا نیم فصل پیش می‌بریم. در حال حاضر به حرفی که زدم عمل می‌کنم.
کمالوند در ادامه گفت: خوشحالم در شرایطی می‌روم که از کورس سقوط فرار کردیم. دو برابر تیم‌های پایین جدولی امتیاز داریم و هم‌چنین هیچ کدام از مسابقات داخل خانه را نباختیم. با توجه به شرایطی که داشتیم نتایج خوبی به دست آوردیم.با این که یک بازی کمتر داریم و حتی می‌توانیم با برد در جدول صعود کنیم.
سرمربی پارس در پاسخ به این سوال که اگر استعفا او را نپذیرند تکلیف چیست، گفت: چه بپذیرند و چه نپذیرند من به پارس برنمی‌گردم. مشکلات عدیده و خاصی را داریم که صدای همه بازیکنان را درآورده است و اگر حل نشود اتفاقات عجیب و غریبی را در آینده مشاهده می‌کنیم/ورزش سهبیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*