اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299249
تاریخ انتشار: 1398/10/03 01:37
فرماندار بهارستان با بیان اینکه سه جسد کشف‌شده در یکی از شعب بانک در نسیم‌شهر مذکر بوده و جنس مؤنثی بین آنان نیست، گفت: این سه جسد از کارکنان بانک نبوده‌اند و بر اساس گزارش‌ها قبل از آتش‌سوزی تمام کارکنان و ارباب رجوع تخلیه شده‌اند.

مجتبی خانجانی در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با 3 جسد کشف‌شده در بانکی که در جریان اغتشاشات آبان‌ماه در نسیم‌شهر تخریب‌ شد،‌ اظهار کرد: سه جسد کشف‌شده از کارکنان نبوده‌اند، چراکه بر اساس گزارش‌ها ساعت درگیری 4 تا 5 و نیم بوده است، درحالی‌ که بانک در ساعت دو و نیم بعدازظهر تعطیل شده و تمام کارکنان و ارباب‌رجوع آن تخلیه شدند.
وی با اشاره به اینکه در این ملک زیرزمین و یا طبقه دومی هم وجود نداشته که این افراد در زمان تخریب در آنجا بوده باشند، گفت: تمام این اجساد مذکر هستند و هیچ جنس مؤنثی در بین آنها وجود ندارد.
خانجانی افزود: اجساد برای شناسایی در حال طی مراحل قانونی هستند و پس از پاسخ مراجع ذی‌صلاح، کم و کیف ماجرا مشخص خواهد شد.
فرماندار بهارستان درباره اینکه چرا تاکنون آواربرداری صورت نگرفته است، تصریح کرد: چون این ملک به‌صورت صد درصدی تخریب شد و متعلق به بانک بوده و ما هم تصور می‌کردیم کسی داخل آن نبوده است، تا انجام شدن تشریفات اداری و کارها مربوط به بیمه، خاک‌برداری به تعویق افتاد.
وی در پایان با بیان اینکه برای انجام امور بانکی مردم، این شعبه به‌ جای دیگری نقل‌مکان کرده است، خاطرنشان کرد: تمام کارکنان بانک در مکان جدید مشغول به کار و خدمت‌رسانی به مردم هستند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*