اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299360
تاریخ انتشار: 1398/10/22 11:54
یاداشت│حمدالله مبشری
بعد از ریختن خون حاج قاسم، فتنه های دوران چه مظلومانه یاران او را با جنگ نرم رسانه ای داخل و خارج ترور شخصیت نمودند

عصرجهان؛حمدالله مبشری
ایران کانون ارتش بیست میلیونی و وارث آریوبرزن است. مامرثیه سرای خون سیاوشیم، ایران مآمن امن پذیرش اهل بیت پیامبر از بیداد گری بنی العباس بود، و این افتخار را در تاریخ به نام خود ثبت کرد،ما اولین ملتی بودیم که بعداز قرنها حکومت اسلامی نبوی وعلوی را بنیان نهادیم.ایران سرافراز افتخار دارد که گستره اسلام حقیقی و علوی را جهانی نمود و امروز کعبه دلهای مومن به خدا و عاشقان اهل بیت در این کره خاکی هست ، هیچ مرزی در کره خاکی بی حضور یاران مظلوم علی(ع) نیست.ما فرزندان خمینی کبیر و لبیک گویان خامنه ای مظلوم هستیم! تاریخ را ورق زدم، حضور ایرانی را در جهانگشایی سه قاره در دل کره خاکی افتخار میراث داران بشریت دیدم، از آن روی که ایرانی اولین مدنیت را در کره خاکی بنیان نهاد و بین النهرین را مرکز کانون مدنیت برای همه جهان قرار داد به خود بالیدم!! امروز جنگ آوران واستکبار برای بدست آوردن این کانون و میراث آن در رقابتند و به هر قیمتی میخواهد آنرا بدست آورند!! آوازه ی ایران و ایرانی یعنی پیشینه همه تاریخ! یعنی ورود بشریت به مدنیت.به قول محقق بزرگ شهید مطهری: اسلام به ایران خدمت کرد و در مقابل ایرانی هم به اسلام خدمت بزرگی نمود./ اما؛ ما مدعی هستیم که ایران افتخار جهانی کردن اسلام را در کارنامه خود دارد! فلذا این پایان نبوغ و ظهور ایرانی نیست! اوج شکوه مدنیت ایرانی پرچمی است که با ظهور مصلح کل در کره خاکی به اهتزاز در آید. تاجهانی باشد با یک علم!!
این است رویایی ایران و ایرانی!!
اما فراموش نمیکنیم که آوازه جهان شمولی ایران بهای خون سیاوشهای ایلمان بود، امروز خون سرخ قاسم سلیمانی آوازه ایران را در تمامی مرزهای کره خاکی درنوردید و صدور انقلاب را یک شبه به گوش جهانیان رساند! کاری که می‌بایست قرنها و نسل ها با بهای سنگین مادی ومعنوی انجام میدادند، خون سرخ حاج قاسم آنی به انجام رساند و ماندگار تاریخ شد.
"فتبارک الله احسن الخالقین"
اما!! واما!!
*من یک بسیجی ام* دلم گرفته!
همانگونه که در جنگ صفین قرآن را به نیزه کردند و علی را مظلومانه به مسلخ تاریخ بردند!!
امروز هم استکبار بعد از ریختن خون حاج قاسم، فتنه های دوران چه مظلومانه یاران او را با جنگ نرم رسانه ای داخل و خارج ترور شخصیت نمودند!! آه چقدر باید دلها سنگ باشد که در بیان گفتاری همراه با اخلاص فرمانده هوا،فضا نسوزد و اشک حسرت جاری نشود!! بدتر از آن قضاوت‌ها ناصواب برخی به ظاهر خودیها که دل هرانسان آزاده ای را به درد میآورد!! ملت شریف ایران به هوش باشیم که امپراطوری رسانه ای استکبار و عوامل آن نقشه های شوم و بزرگی در سر دارند! باید نگاه مان به علی باشد، و به ولی !!
هرچند بهای سنگین پاس داشت میراث ایران، اسلام، شهیدان و امام عزیز گرو گذاشتن عرض و خون سرداران و بهترین های امت است!! اما حراست از خون شهیدان کمتر از شهادت نیست.!!
ای سردار،فرمانده عزیز تو بهتر از میثم تمار به خمینی و خامنه ای و مردمانت خدمت و سربازی کردی!! فتبارک الله درودتان بادکانال تلگرام عصر جهان


همشهری
|
Iran
|
1398/10/23 07:14
  +0

  -0
پاسخ
عالی بود برای معرفی خودت

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*