اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299365
تاریخ انتشار: 1398/10/22 22:24
باصدور رضایتنامه مالک باشگاه مشهدی شهرخودرو؛
در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه‌نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل‌محمدی شانس زیادی برای خود در پروسه انتخاب جانشین ویلموتس قایل نبود. گفته می‌شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود.

با اعلام جدایی رسمی کالدرون از پرسپولیس، طبق اخبار رسیده مقدمات حضور یحیی گل‌محمدی در تیم صدرنشین لیگ برای جانشینیگابریل کالدرون فراهم شد. یحیی پیش از این هم در دوره مدیرعاملی رویانیان سرمربی سرخ ها شده بود.
باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه نتوانست مجوز حضور مربی خارجی جدیدی پس از گابریل کالدرون آرژانتینیرا از وزارت ورزش بگیرد به سراغ گزینه‌های داخلی رفت. صحبت بر سر مهدی تارتار، علی کریمی و علی دایی بود اما در این بین یحییگل‌محمدی اولین گزینه ایرانی محمدحسن انصاری‌فرد برای جانشینی کالدرون بوده و است. نماینده باشگاه پرسپولیس شب گذشتهمذاکرات خود را با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو آغاز کردند. مذاکراتی که تا امروز ادامه پیدا کرد و طرفین به نتایج خیلیخوبی رسیده‌اند.

یحیی گل‌محمدی امشب سرمربی پرسپولیس می‌شود

گل‌محمدی برای جدایی از شهرخودرو نیاز به رضایت نامه داشته و دارد که قرار است با پرداخت مبلغی از سوی خود او و باشگاهپرسپولیس این کار انجام شود. به این ترتیب مشکل چندانی برای حضور گل‌محمدی در پرسپولیس وجود ندارد و باید او را جانشین گابریلکالدرون بدانیم.
در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل محمدی شانسیبراب خود در انتخاب جانشین ویلموتس قایل نیست. گفته می شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود. اگر اتفاقخاصی رخ ندهد قرار است امشب گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی و از فردا در تمرین سرخپوشان حاضر شود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*