به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۳ بهمن ۹۸) آخرین قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز ۱۲ بهمن ۹۸ تمامی خودرو‌های پرفروش با افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی همراه است.

طبق آخرین قیمت بازار، پژو پارس نسبت به قیمت روز خودرو در (۱۲ بهمن ۹۸) با افزایش ۶ میلیون تومانی به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسید، همچنین کیا سراتو ۲۰۰۰ (اتوماتیک) به قیمت ۳۸۰ میلیون تومان معامله شد که این عدد بیانگر افزایش ۱۳ میلیون تومانی در قیمت است.

سمند ال ایکس و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (ساده) با افزایش متوسط ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به ترتیب به نرخ ۹۳ میلوین تومان و ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان خرید و فروش شده است.

پژو ۴۰۵ (جی‌ال ایکس) با افزایش ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به مبلغ ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد، همچنین رنو تندر پلاس دنده‌ای و رانا (ال‌ایکس) با افزایش ۶ میلیون تومانی به ترتیب به مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان و ۱۰۱ میلیون تومان فروخته شود.

رنو تندر پلاس اتوماتیک (بدون رینگ) ۲۲۶ میلیون تومان خرید و فروش شد که این عدد بیانگر افزایش ۵ میلیون تومانی است.

سایپا ۱۱۱ و تیبا ۲ به ترتیب به نرخ ۶۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری شدند که این عدد بیانگر افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در قیمت است.

سایپا ۱۳۱ با افزایش ۴ میلیون تومانی به مبلغ ۶۰ میلیون تومان رسید و همچنین سایپا ۱۳۲ به قیمت ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد که این عدد بیانگر افزایش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است.

ساینا به قیمت ۷۵ میلیون تومان معامله شد که این عدد بیانگر افزایش ۳ میلیون تومانی در قیمت است همچنین پژو صندوقدار (ساده) با افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

تیبا (رینگ فولادی) به قیمت ۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد که این عدد بیانگر افزایش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی است.

دنا تیپ یک با افزایش ۸ میلیون تومانی به مبلغ ۱۳۹ میلیون تومان به فروش رسید. 

جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار

همچنین بر اساس مشاهدات میدانی با توجه به روند افزایش قیمت خودرو‌های خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در نرخ ماشین‌های وارداتی در بازار هستیم و امروز (۱۰ بهمن ۹۸) در بازار آزاد قیمت خودرو‌های خارجی با نوسان همراه است.

طبق آخرین قمیت خودروکیا اسپورتیج ۲۰۱۷ نسبت به قیمت روز خودرو در۱۳ بهمن  ۹۸بدون تغییر در قیمت  به مبلغ ۸۶۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تویوتا CHR تیپ لانچ ۲۰۱۸، ۹۷۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸، ۱ میلیارد و ۱۲۰ هزار تومان، کیا اوپتیما ۲۰۱۷، ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو ۲۰۱۷، ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، نیسان جوک (اسپرت)، ۶۲۰ میلیون تومان با ثبات در نرخ معامله شدند.

رنو کولئوس ۲۰۱۸، ۹۴۰ میلیون تومان، رنو تلیسمان ۲۰۱۸، ۷۹۵ میلیون تومان، میتسوبیشی ASX FU۱۱، ۲۰۱۸، ۶۵۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸، یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷)، ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو ۲۰۱۷، یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید GLS ۹۰۰ میلیون تومان، هیوندای النترا (۲۰۱۸)، ۵۸۵ میلیون تومان، لکسوس ۷ کلید ۲۰۱۷، یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و نیسان جوک (اسپورت) ۶۲۰ میلیون تومان بدون تغییر در قیمت معامله شدند.