اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299705
تاریخ انتشار: 1398/11/26 13:09
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفت نفر از نامزدهای‌ انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد انصراف خود را به ستاد انتخابات این استان اعلام کردند.

احد جمالی اظهار کرد: هفت نفر از نامزدهای‌ انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد انصراف خود را به ستاد انتخابات این استان اعلام کردند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۵ نفر از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا و ۲ نفر از حوزه انتخابیه شهرستان کهگیلویه صبح امروز انصراف خود را از کاندیدای انتخابات اعلام کردند.
جمالی افزود: آقایان امامی، صفری، دهراب پور، واحدی نژاد و شایگان در حوزه انتخابیه بویراحمد به صورت رسمی انصراف خود را به ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد در استانداری اعلام کردند.
وی تصریح کرد: همچنین آقایان دهبانی پور و فلاحت نیز از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده انصراف خود را به این ستاد اعلام کردند.
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: افرادی که انصراف خود از نامزدی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرده اند همه مردم و مسئولان را به شرکت پرشور در انتخابات پیش رو دعوت کردند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*