اخبار عمومی

 

 

 

 

 

300074
تاریخ انتشار: 1399/01/13 18:38
.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی در پی درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کردند
بسمه تعالی
إِنَّاللهِ وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
خبر درگذشت دکتر نگهبان مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان تهران موجب تاسف و تالم گردید.
دکتر نگهبان از یادگاران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و بعنوان سرمایه ای انسانی در طول سالیان متمادی موجب خدمات ماندگاری در حوزه های اجرایی از جمله راه و شهرسازی گردید. بی شک نبود ایشان ضایعه ای عظیم برای خانواده بزرگ راه و شهرسازی می باشد.
اینجانب درگذشت ایشان را به خانواده آن مرحوم، جامعه بزرگ راه و شهرسازی و مردم شریف شهرستان بهبهان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و حشر با اولیاء طاهرینش، حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله و ائمه معصومین علیه السلام و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

علی خوبی نژادیان
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی


شایان ذکر است دکتر رضا نگهبان جانباز شیمیایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران که سابقه شهرداری مناطق ۲ و ۷ و۱۹ تهران را داشتند سحرگاه امروز پس از یک هفته بستری درگذشتند.
مرحوم نگهبان اصالتا از شهروندان شهرستان بهبهان هستند و پیکر ایشان پس از وداع عصر امروز در تهران جهت تدفین به بهبهان منتقل می شودکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*