اخبار عمومی

 

 

 

 

 

300548
تاریخ انتشار: 1399/02/28 20:30
پیش از این تست کرونای شهردار اهواز، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اهواز و ۲۷ مامور آتش نشانی شهرداری اهواز مثبت اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، بنا به اعلام مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شده‌است.


محسن مرادی روز یکشنبه در بیان کرد: عبدالزهرا سنواتی رییس شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی بسر می برد.
وی ادامه داد: رییس شورای شهر اهواز در آخرین بازدید برای پیگیری مشکلات مردم به کوی مشعلی اهواز رفته بود و پس از آن در پی بروز برخی علائم به پزشک مراجعه کرد که تست کرونای وی مثبت اعلام شد.
مرادی گفت:رییس شورای شهر اهواز بر روند اجرای طرح ها و دیگر اقدامات شهرداری در مناطق و سازمانها نظارت مستقیم داشته و در ضدعفونی و گندزدایی معابر و تاسیسات شهری در چندماه گذشته نیز دوشادوش آتش نشانان تلاش کرد که در یکی از بازدیدها به کرونا مبتلا شد و چند روزی است در قرنطینه خانگی به سر می برد.
۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری تست کرونای شهردار اهواز نیز مثبت اعلام شد.
همچنین مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری اهواز و ۲۷ مامور آتش نشانی شهرداری اهواز به این بیماری مبتلا شده اند/منبع:ایرناکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*