اخبار عمومی

 

 

 

 

 

300571
تاریخ انتشار: 1399/03/01 03:56
از ۳۲ پرونده شکایتی که در فدراسیون علیه این باشگاه موجود بود با همکاری مدیریت شرکت ۳۱ پرونده به مبلغ ۴۹ میلیارد ریال تسویه شد.

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال خوزستان گفت: ۷۰ درصد از مبالغ قراردادهای اعضای تیم فوتبال استقلال خوزستان از سوی این باشگاه پرداخت شد.


علیمراد سالاری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بخشی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم با حمایت شرکت گروه ملی پیش از ازسرگیری مسابقات لیگ پرداخت شد که این موضوع باعث انگیزه بیشتر در بین بازیکنان خواهد شد.
وی گفت: یکی از اولویت های باشگاه پرداخت بدهی‌های معوقه‌ است و طی چندماه اخیر ضمن پرداخت بخش عمده‌ای از بدهی‌های قبلی موفق به کسب رضایت تعداد زیادی از شاکیان شده ایم.
مدیر رسانه ای استقلال خوزستان ضمن قدردانی از مدیرعامل شرکت گروه ملی که بخش عمده ای از طلب این باشگاه را پرداخت کرد گفت: از ۳۲ پرونده شکایتی که در فدراسیون علیه این باشگاه موجود بود با همکاری مدیریت شرکت ۳۱ پرونده به مبلغ ۴۹ میلیارد ریال تسویه شد.
وی در پایان گفت: از ابتدای فصل تاکنون حدود ۱۱۰ میلیارد ریال در باشگاه هزینه شده است و قطعا در ادامه فصل سعی می کنیم نتایج بهتری کسب کنیم.
به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان فصل ۹۵_۹۴ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را به خود اختصاص داد اما در طول سه سال گذشته این تیم با عملکرد ضعیف خود به لیگ دسته یک فوتبال سقوط کرد.

برچسب ها:
استقلال خوزستان ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*