اخبار عمومی

 

 

 

 

 

300672
تاریخ انتشار: 1399/03/16 15:15
16 خرداد ماه 99/
متاسفانه در شبانه روز گذشته، ۱۵ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند که از این تعداد، ۵ مورد در حوزه دانشگاه دزفول، حوزه دانشگاه جندی شاپور ۸ مورد و حوزه دانشگاه آبادان ۲ مورد بوده است و تعداد کل فوت شدگان ناشی از کرونا ۶۴۵ نفر میباشد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز؛ علی احسان‌پور، سخنگوی علوم پزشکی اهواز اظهار کرد: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه های تشخیص کرونا در خوزستان، از دیروز تا امروز (۱۵لغایت ۱۶خرداد) تعداد ۷۸۲ مورد ابتلای قطعی به کرونا ویروس در خوزستان شناسایی شد.


وی افزود: از مجموع ۷۸۲ بیمار جدید، ۶۲۱ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۶۱ بیمار نیز بستری شدند که با احتساب این ۷۸۲ نفر تعداد کل مبتلایان به ۱۸۲۰۶ نفر افزایش یافت.
سخنگوی علوم پزشکی اهواز عنوان کرد: در حال حاضر ۶۹۲ بیمار در بیمارستان های استان تحت درمان هستند که خوشبختانه با تلاش های مدافعان سلامت مردم، ۱۶۸۶۹ نفر از بیماران بهبود یافته یا از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.
احسان‌پور بیان کرد: متاسفانه در شبانه روز گذشته، ۱۵ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند که از این تعداد، ۵ مورد در حوزه دانشگاه دزفول، حوزه دانشگاه جندی شاپور ۸ مورد و حوزه دانشگاه آبادان ۲ مورد بوده است و تعداد کل فوت شدگان ناشی از کرونا ۶۴۵ نفر میباشد.
وی ادامه داد: رعایت فاصله گذاری فیزیکی و هوشمند با جدیت بیشتر و استفاده از ماسک، ضرورت اجتناب ناپذیر این روزها و روزهای آینده است و به محض دریافت اطلاعات دقیق محل سکونت افراد جدید شناسایی شده، آمار تفکیکی اعلام میگردد.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*